Lursoft news

Lursoft izstrādājis jaunu IT risinājumu – uzņēmuma vadības sistēmu “E-Grāls”

2010. gada 10. novembris

Uzņēmums ar Eiropas Savienības finansējuma palīdzību ir ieviesis projektu „SIA Lursoft rūpniecisks pētījums un eksperimentāla izstrāde jauna elektroniska grāmatvedības un biznesa vadības rīka izstrādei” un ir izstrādājis jaunu IT risinājumu – uzņēmuma vadības sistēmu „E-Grāls”.

SIA „Lursoft” ir uzņēmums ar ilgstošu pieredzi programmatūras modelēšanā un izstrādē, tostarp arī dažādu grāmatvedības un uzskaites IT risinājumu izveidē. Projekta „SIA Lursoft rūpniecisks pētījums un eksperimentāla izstrāde jauna elektroniska grāmatvedības un biznesa vadības rīka izstrādei” ietvaros uzņēmums pēdējo 18 mēnešu laikā ir veicis ievērojamu rūpniecisko pētījumu un eksperimentālo izstrādi.

Līdz ar projekta ieviešanu SIA “Lursoft” ir ieviesis inovācijas IT risinājumu jomā, eksperimentālās izstrādnes veidā izveidojot jaunu IT risinājumu „E-Grāls”, kura funkcionalitāte uzņēmumiem nodrošina iespēju veikt ātru un operatīvu biznesa finansiālo vadību un grāmatvedības uzskaiti.

SIA „Lursoft” ir veicis ievērojamu pētniecisko darbību, lai nodrošinātu produkta ērtu lietojamību, t.i., izveidotu draudzīgu produkta darba virsmu. Izveidotā sistēma ir viegli uztverama – tā ir ērti lietojama gan pieredzējušiem grāmatvežiem, gan uzņēmumu vadītājiem, kuri iepriekš nav strādājuši ar līdzīgām sistēmām. Uzņēmums arī ieguldījis ievērojamu darbu, lai nodrošinātu risinājuma ātrdarbību un atbilstību mūsdienu globālās uzņēmējdarbības prasībām.

Uzņēmums uzskata, ka ES atbalsta programmas, kas vērstas uz līdzfinansējuma piešķiršanu pētniecības un attīstības darbībām, ir labs veids, kā veicināt uzņēmējdarbību zināšanu ietilpīgās nozarēs, tādejādi nodrošinot ievērojamu Latvijā radītās pievienotās vērtības pieaugumu un eksporta rādītāju izaugsmi.

Papildu informācija:

Grāmatvedības programmas Grāls: www.grals.lv

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*