Lursoft news

Lursoft paplašinājis pieejamās informācijas klāstu par Ukrainas uzņēmumiem

2010. gada 24. septembris

Lursoft sadarbībā ar Eiropas Biznesa reģistru (EBR) saviem klientiem paplašinājis pieejamās informācijas klāstu par uzņēmumiem no Ukrainas.

Paplašinot uzņēmuma darbību ārvalstīs, ir būtiski pārliecināties par savu jauno sadarbības partneru uzticamību un noslēgto darījumu drošību. Lai iegūtu nepieciešamo juridisko un finanšu informāciju par ārvalstu uzņēmumiem, Lursoft sadarbībā ar EBR piedāvā tiešsaistē iegūt informāciju no vairāk kā 20 Eiropas uzņēmumu reģistru datu bāzēm.

Paplašinot pieejamo datu klāstu par Ukrainas uzņēmumiem, Lursoft saviem lietotājiem tiešsaistē no Ukrainas uzņēmumu reģistra piedāvā saņemt šādu informāciju:

  • amatpersonu izziņas;
  • uzņēmumu amatpersonas;
  • uzņēmumu bilances;
  • uzņēmumu finanšu dati;
  • uzņēmumu izziņas;
  • uzņēmumu peļņas vai zaudējuma aprēķins.

Informācijai:

EBR ir organizācija, kas apvieno Eiropas uzņēmumu reģistru sistēmas, nodrošinot vienotu uzņēmumu datu bāzu apmaiņu tiešsaistes režīmā.

Papildu informācija:

Eiropas Biznesa reģistra datu bāze: http://www.lursoft.lv/eiropas_biznesa_registrs.html

European Business Register: http://www.ebr.org

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.