Lursoft news

Latvijas tiesu nolēmumi tikai maijā ar atlaidi līdz 50%

2010. gada 30. aprīlis

Izmantojot normatīvo aktu un tiesu nolēmumu datu bāzi www.latlex.lv, atrast ikdienas darbam nepieciešamos likumus un spriedumus tagad ir daudz vienkāršāk un ērtāk, turklāt maijā tiek piedāvāta īpaša iespēja – saņemt Latvijas tiesu nolēmumus ar atlaidi līdz 50%.

Latlex ir bezmaksas normatīvo aktu sistēma, kas dod iespēju viegli atrast likumus, Ministru kabineta noteikumus un citus normatīvos aktus, izmantojot dažādus atlases kritērijus, piemēram, dokumenta nosaukumu, teksta fragmentu, izdevējiestādi u.c.

Atšķirībā no citām normatīvo aktu sistēmām, Latlex visu svarīgāko informāciju, kas saistīta ar konkrēto normatīvo dokumentu, lietotājam piedāvā vienuviet: ikvienam normatīvajam aktam pieejama tā konsolidētā versija, kā arī grozījumi, iepriekšējās redakcijas un saistītie dokumenti. Latlex normatīvo aktu un tiesu nolēmumu datu bāzē visi savstarpēji saistītie normatīvie dokumenti, to panti un tiesu nolēmumi ir sasaistīti ar aktīvām saitēm, tādejādi aiztaupot lietotāju dārgo laiku, kas citkārt būtu jāpatērē, meklējot vajadzīgo informāciju.

Latlex nodrošina arī pieeju Latvijas Tiesu nolēmumu datu bāzei, kurā ir vienkopus apkopoti Latvijas tiesu spriedumi un lēmumi. Izmantojot šo datu bāzi, iespējams iepazīties ar tiesu praksi civillietās, maksātnespējas, administratīvajās lietās u.c.

Latvijas Tiesu nolēmumu datu bāze ir integrēta ar citiem Lursoft pakalpojumiem, kas dod iespēju apskatīt lietā minēto uzņēmumu profilu, izvērtēt to maksātspēju, kā arī iepazīties ar konkrētajiem normatīvajiem aktiem un tiesu spriedumiem, kuros uzņēmumi bijuši iesaistīti.

Latlex īpašais piedāvājums:

  • turpmāk www.latlex.lv lieto bez autorizācijas;
  • tikai maijā visiem Latvijas tiesu nolēmumiem atlaide līdz 50%

Ikvienam interesentam piedāvājam pakalpojuma bezmaksas prezentāciju. Lai pieteiktos prezentācijai, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni 67844300 vai e-pastu info@lursoft.lv.

Papildu informācija:

Likumi un spriedumi: www.latlex.lv

Latvijas tiesu nolēmumu datu bāze: www.lursoft.lv/law?act=NISMAIN

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*