Lursoft news

Lursoft piedāvā Lietuvas uzņēmumu kredītspējas atskaites ar 50% atlaidi

2010. gada 8. marts

No 8. marta līdz mēneša beigām SIA “Lursoft IT” (Lursoft) sadarbībā ar SIA “Creditinfo Latvija” piedāvā iegādāties kredītspēju atskaites par Lietuvā reģistrētajiem uzņēmumiem ar 50% atlaidi.

Pēc Lursoft datiem Lietuva ir viens no lielākajiem ārvalstu investoriem Latvijā, kā arī viens no populārākajiem eksporta galamērķiem: laika posmā no 2009. gada janvāra līdz septembrim Lietuvas tirgus sastādījis 15,82% (1. vieta) no kopējā Latvijas eksporta, bet Latvijas tirgus – 10,2% (2. vieta) no kopējā Lietuvas eksporta. Latvijas Bankas dati liecina, ka lielākās Latvijas tiešās investīcijas Lietuvā bijušas 2008. gadā (21,4 milj. latu), bet aizvadītajā gadā to apjoms samazinājies: 1. ceturksnī tiešās investīcijas sastādījušas 3,3 milj. latu, bet 3. ceturksnī – vien 1,9 milj. latu. Laikā no 2009. gada janvāra līdz septembrim Latvijai bijusi negatīva tirdzniecības bilance ar Lietuvu 125,6 milj. latu apmērā, tādēļ Lursoft aicina uzņēmējus domāt par savas uzņēmējdarbības attīstīšanu, apgūstot jaunus noieta tirgus.

Lai iegūtu pilnīgāku un precīzāku informāciju par saviem Lietuvas sadarbības partneriem un kaimiņvalsts konkurentiem, Lursoft piedāvā izmantot Creditinfo Lietuva Kredītspējas atskaites. Atskaites ietver uzņēmuma pamatdatus, kā arī plašu informāciju par uzņēmuma tiesas prāvām, kredītvēsturi, finanšu datiem, uzņēmuma parādiem u.c. nozīmīgiem rādītājiem, kuri ir būtiski, izvērtējot biznesa darījumu drošību.

Ar Kredītspēju atskaites palīdzību iespējams izvērtēt potenciālos riskus, sadarbojoties ar konkrēto uzņēmumu, kā arī iegūt informāciju par pozitīvajiem un negatīvajiem gadījumiem, kuros uzņēmums Lietuvā līdz šim bijis iesaistīts.

Pakalpojums pieejams Lursoft abonentiem, kā arī lielāko internetbanku lietotājiem.

Vairāk par Kredītspējas atskaitēm var uzzināt, zvanot uz Lursoft Klientu apkalpošanas nodaļu pa tālruni 67844300 vai rakstot e-pastu uz info@lursoft.lv.

Papildu informācija:

“Creditinfo Lietuva” Kredītspējas atskaite:http://www.lursoft.lv/Creditinfo_Kreditspejas_atskaite

Lursoft piedāvā jaunu pakalpojumu: Creditinfo Lietuva Kredītspējas atskaite: http://www.lursoft.lv/press/2010/02/05/Lursoft-piedava-jaunu-pakalpojumu-Creditinfo-Lietuva-Kreditspejas-atskaite

Lursoft statistikas par ārvalstu investīcijām Latvijā: http://www.lursoft.lv/lursoft-statistika/Arvalstu-investicijas

Latvijas Banka: Latvijas maksājumu bilance 2009: http://www.bank.lv/images/img_lb/izdevumi/latvian/maksbil/2009/VMB-2009-3.pdf

Informāciju sagatavoja:

Indra Jansone,

SIA Lursoft IT web redaktore

tālr. 67844293, e-pasts: indra@lursoft.lv

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.