Lursoft news

Ar maksājumu kartēm var norēķināties visās Uzņēmumu reģistra nodaļās

2010. gada 2. marts

Kopš šīs nedēļas uzņēmēji ar karti var norēķināties visās Uzņēmumu reģistra reģionālajās nodaļās: Rīgā, Daugavpilī, Bauskā, Saldū, Ventspilī, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā un Jēkabpilī. Uzņēmēji ar maksājumu karti var samaksāt valsts nodevu, iesniedzot dokumentus reģistrācijai, apliecinot parakstu vai saņemot izziņu. Ar maksājumu karti var norēķināties arī par Uzņēmumu reģistra sniegtajiem maksas pakalpojumiem.

Valsts nodevu par uzņēmuma reģistrēšanu uzņēmējs var samaksāt uzreiz Uzņēmumu reģistrā, tādējādi, lai veiktu maksājumu nav jādodas uz banku.

“Klientam ir ērtāk, tiek ietaupīts laiks un finanšu līdzekļi. Piemēram, lai saņemtu izziņu par kāda uzņēmuma valdi vai padomi, klientam vairs nevajag iet uz banku, bet samaksāt var uzreiz Uzņēmumu reģistrā un saņemt arī izziņu,” norāda Funkciju izpildes departamenta vadītāja Ruta Gorbunova-Meisīte.

Maksājumus ir iespējams veikt ar jebkuru bankas izdotu VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro un American Express maksājumu karti.

Šo pakalpojumu ievieš Uzņēmumu reģistrs sadarbībā ar Valsts kasi, karšu apstrādes centru SIA „First Data Latvia”, AS “SEB banka” un AS “Parex banka”.

Par sniegtajiem pakalpojumiem joprojām ir iespēja norēķināties, veicot naudas pārvedumu bankā.

Papildu informācija:

LR Uzņēmumu reģistrs: http://www.ur.gov.lv

 

Informāciju sagatavoja:

Uzņēmumu reģistra TM Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr. 67036712

e-pasts: prese.tm@tm.gov.lv

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*