Lursoft news

Ēnas pārņem Lursoft biroju

2010. gada 17. februāris

Šodien, 17. februārī jau desmito gadu pēc kārtas norisinās Junior Achievement-Latvija (JAL) rīkotā Ēnu diena.

Ēnu diena tiek organizēta ar mērķi veicināt un pilnveidot skolēnos radošo potenciālu un uzņēmējspējas.

SIA “Lursoft IT”(Lursoft), rūpējoties par skolēnu redzesloka paplašināšanu un izpratnes veidošanu par zināšanām, kuras nepieciešamas, lai nākotnē sevi realizētu iecerētajā profesijā, šodien uzņēma 7 zinātkārus jauniešus, kuri bija ieinteresēti iepazīties ar uzņēmuma darbinieku ikdienu.

Lursoft valdes locekli ēnoja Rīgas pilsētas 3. ģimnāzijas skolēns Reinis Jurgevics un Mālpils vidusskolas skolniece Ilva Priede. Skolēni tika iepazīstināti ar Lusoft valdes locekles darbadienu un atbildības jomām.

Tiesu informatīvās sistēmas nodaļas darbiniekus ēnoja Roberts Darģis no Draudzīgā Aicinājuma Cēsu valsts ģimnāzijas. Viņš guva ieskatu programmētāja un nodaļas vadītājas darbā. “Šis darbs ir ļoti interesants, kaut gan nebiju domājis ka tas ir tik atbildīgs,” apgalvoja Roberts.

Agris Volkovs no Griķu pamatskolas un Airita Telnere no Bauskas 1. vidusskolas sekoja līdzi web redaktores – reklāmas menedžeres Indras Jansones darba dienai. Agris: ”Šī profesija mani saistīja jau sen un šodien man tā iepatikās vēl vairāk.” Savukārt Airita nonāca pie atzinuma, ka nākotnē vēlos izveidot līdzīgu uzņēmumu.

Lursoft programmētāji bija kļuvuši par ēnu devējiem Aļonai Karavajai no Rīgas 80. vidusskolas un Oskaram Īlem no Starptautiskās komerciālās professionālās vidusskolas. Ēnas apguva jaunu programmēšanas valodu un programmētāju darbā izmantotās programmas.

Visas ēnas priecājās par pozitīvo dienu un jauki pavadīto laiku.

Ēnu dienas mājaslapā www.enudiena.lv. kopskaitā tika piedāvāti 1259 amati, uz kuriem varēja pieteikties skolēni no visām Latvijas skolām.

Papildu informācija:

Ēnu dienas mājas lapa: http://www.enudiena.lv

Informāciju sagatavoja:

Agris Volkovs un Airita Telnere

Lursoft IT web redaktores ēnas.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*