Lursoft news

Lursoft laikrakstu bibliotēkā pieejams laikraksts “Birža”

2009. gada 2. decembris

Sākot ar š.g. 20. novembri “Lursoft” laikrakstu bibliotēkā ir pieejams laikraksts “Birža”.

“Birža” ir Vidzemes reģionālais laikraksts, kurš tiek izdots reizi nedēļā – piektdienās. Laikrakstā tiek publicēta informācija par Vidzemes sporta aktualitātēm, kriminālajiem notikumiem, kā arī stāsti par notikumiem pasaulē un cilvēku viedokļi par aktuāliem jautājumiem.

Šobrīd “Lursoft” laikrakstu bibliotēkā www.news.lv pieejami 56 preses izdevumi – gan reģionālie, gan centrālie – , kā arī ziņu aģentūras BNS ziņas.

Laikrakstu bibliotēka piedāvā iespēju lasīt pilna teksta publikācijas, kā arī izmantot laikrakstu aģenta ziņojumus. Laikrakstu aģents ik reizi, kad kādā no laikrakstiem tiks pieminēts Jums interesējošais atslēgas vārds (fiziska persona, komersants, notikums, vieta u.tml.), uz Jūsu e-pastu nosūtīs paziņojumu. Tāpat arī “Lursoft” laikrakstu bibliotēkā regulāri tiek veidots Personu publicitāts indekss, kas ļauj noskaidrot, kuras bijušas publikācijās visvairāk pieminētās personas noteiktā laika periodā.

Papildu informācija:

“Lursoft” laikrakstu bibliotēka: http://www.news.lv
“Lursoft” Publicitātes indekss: http://news.lv/publicity
Laikraksts “Birža”: http://www.abirza.lv

Informāciju sagatavoja:
Indra Jansone,
SIA Lursoft IT web redaktore
tālr. 67844293, e-pasts: indra@lursoft.lv

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.