Lursoft news

Lursoft līdzfinansē uzņēmēju apmācības

2009. gada 13. novembris

Sākot ar 13. novembri tiek uzsāktas Latvijas uzņēmēju digitālo prasmju apgūšanas un pilnveidošanas apmācības.

Uzņēmēju apmācības tiek realizētas Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) Latvija@Pasaule akcijas E-apmācīts uzņēmējs 2009 ietvaros.

Akcija tiek organizēta ar mērķi uzlabot Latvijas uzņēmēju zināšanas par iespējām ikdienas darbā pielietot informāciju tehnoloģiju piedāvātās iespējas, tādējādi veicinot konkurētspēju gan vietējā, gan starptautiskā līmenī.

Apmācības norisinās pēc līdzfinansējuma principa: 50% no apmācību maksas tiek līdzfinansēti, bet 50% sedz pats uzņēmējs. Lai uzlabotu Latvijas uzņēmēju digitālās prasmes un darba produktivitāti, apmācību līdzfinansēšanā iesaistījies arī Lursoft.

Apmācību ietvaros uzņēmējiem tiek piedāvāta 24 stundu gara apmācību programma, kuras laikā tiek apgūtas tādas digitālās prasmes, kā informācijas apstrādes un drošības pamati, e-biznesa iespējas, prezentāciju veidošana u.c. Tāpat arī apmācību laikā uzņēmēji tiek informēti par Lursoft piedāvātajiem pakalpojumiem, to priekšrocībām un izmantošanas iespējām.

Veiksmīgi apgūstot apmācību programmu, apmācāmais iegūst iespēju kārtot eksāmenu un iegūt Eiropas datorprasmes sertifikātu E-Citizen.

Apmācības tiks realizētas Ventspilī, Liepājā, Jelgavā, Ogrē, Preiļos, Daugavpilī un Valmierā.

Papildu informācija:

Latvija@Pasaule: http://www.latvijapasaule.lv/news/show/35

Informāciju sagatavoja:

Indra Jansone, SIA Lursoft IT web lapu redaktore – reklāmas menedžere

tālr. 28371841, e-pasts: indra@lursoft.lv

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.