Lursoft news

Pieejami jau vairāk nekā 100 tūkst. pārskatu par 2023. gadu

2024. gada 12. jūnijs

Aktīvi aizrit gada pārskatu iesniegšanas periods, liecina “Lursoft IT” apkopotie dati. Aizvadītajās divās nedēļās vien iesniegti vairāk nekā 34,6 tūkstoši pārskatu par 2023. gadu.

Atbilstoši Gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu likumam, mazajiem uzņēmumiem un mikrosabiedrībām pārskats jāiesniedz ne vēlāk kā mēnesi pēc gada pārskata un konsolidētā gada pārskata, ja sabiedrībai tāds ir, apstiprināšanas un ne vēlāk kā piecus mēnešus pēc pārskata gada beigām. Savukārt vidējām, lielām un koncerna mātes sabiedrībām, kas gatavo konsolidēto gada pārskatu, tas jāiesniedz ne vēlāk kā mēnesi pēc gada pārskata un konsolidētā pārskata apstiprināšanas, bet ne vēlāk kā septiņus mēnešus pēc pārskata gada beigām. Tātad, ja uzņēmuma pārskata gads sakrīt ar kalendāro gadu, līdz 2023. gada 31. jūlijam.

“Lursoft IT” apkopotie dati rāda, ka līdz š.g. 14. jūnijam pārskatus par 2023. gadu bija iesnieguši teju 100 tūkstoši uzņēmumu, kas veido 87% no pārskatu skaita, kas iesniegts par 2022. gadu. Šo uzņēmumu kopējais apgrozījums 2023. gadā veido 52,02 miljardus eiro, bet peļņa pēc nodokļiem – 3,26 miljardus eiro. Kopumā, ieskaitot arī nevalstiskās organizācijas, politiskās un reliģiskās organizācijas, līdz š.g. 14. jūnijam iesniegti vairāk nekā 114 tūkstoši pārskatu par aizvadīto gadu.

Lai ērti sekotu līdzi iesniegtajiem gada pārskatiem, “Lursoft IT” aicina izmantot Klientu Portfeļa Gada pārskatu monitoringu. Izmantojot monitoringa risinājumu, tiklīdz interesējošais uzņēmums būs iesniedzis gada pārskatu, saņemsi par to paziņojumu, lai varētu iepazīties ar šo uzņēmumu jaunāko finanšu informāciju.

UZZINĀT VAIRĀK PAR MONITORINGU

Par Klientu Portfeļa monitoringa iespējām uzzini, sazinoties ar savu Lursoft klientu konsultantu vai arī “Lursoft IT” Klientu apkalpošanas daļu, zvanot pa tālruni 6744300 vai rakstot uz info@lursoft.lv.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*