Lursoft news

Lursoft izziņās pieejama informācija par uzņēmumu samaksātajiem nodokļiem 2023. gadā

2024. gada 3. aprīlis

Lursoft lietotājiem izziņās tagad pieejama informācija par uzņēmumu veiktajām nodokļu iemaksām valsts kobudžetā 2023. gadā. Papildu informācijai par kopējām nodokļu iemaksām, Lursoft izziņās pieejami arī dati par uzņēmumu iedzīvotāju ienākuma nodokļa un valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām.

Lursoft, apkopojot Valsts ieņēmumu dienesta publiskotos datus, aprēķinājis, ka 2023. gadā uzņēmumi nodokļos valsts kopbudžetā samaksājuši 10,6 miljardus eiro, tostarp 3,64 miljardus eiro valsts sociālās apdrošināšanas obligātajās iemaksās un 1,92 miljardus eiro iedzīvotāju ienākuma nodoklī.

Lai Lursoft lietotājiem tiktu nodrošinātas iespējami plašākas datu analīzes iespējas, kas svarīgi klientu izpētes procesā, Lursoft izziņās pieejama informācija ne tikai par uzņēmumu samaksātajiem nodokļiem valsts kopbudžetā 2023.gadā, bet arī dati par veiktajām nodokļu iemaksām iepriekšējos gados.

Lursoft nodrošina arī pārskatāmu informāciju par nozaru veiktajām nodokļu iemaksām, ļaujot novērtēt katra konkrētā uzņēmuma pienesumu nozarē nodokļu izteiksmē, kā arī salīdzināt katra uzņēmuma vidējās nodokļu iemaksas uz vienu strādājošo ar nozares rādītājiem. Šāda informācija ir svarīga, veicot klientu, partneru un arī konkurentu izvērtēšanu un vērtējot to izaugsmi.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*