Lursoft news

Ziemassvētku dāvanām paredzētos līdzekļus Lursoft novirzīs labdarībai

2023. gada 21. decembris

Savā 30 gadu “Lursoft IT” darbības pieredzē esam pārliecinājušies, ka plecu pie pleca mēs kopā varam paveikt lielas lietas. Tieši tāpēc, lai vairotu pasaulē labo un palīdzētu īstenot mazākus vai lielākus sapņus, arī šogad Lursoft visus klientu Ziemassvētku dāvanām paredzētos līdzekļus atvēlēs tiem, kuriem atbalsts šajā laikā ir nepieciešams visvairāk.

SIA Lursoft IT valdes locekle Daiga Kiopa norāda: „Nesen publiskota pētījuma dati atklāj, ka Latvijas mazo un vidējo uzņēmumu grupā tikai 7% no aptaujātajiem uzņēmumiem Ziemassvētkos plāno ziedot labdarībai*. Lursoft darbinieki mūsu uzņēmuma 30.dzimšanas dienā kopīgi lēmuši un izraudzījušies, kādiem mērķiem šajā gadā novirzīt ziedojumus. Ik gadu vispirms atbalstām sociāli neaizsargātās grupas, jo, palīdzot līdzcilvēkiem, mēs vēlamies sabiedrību padarīt drošāku, atbildīgāku, izglītotāku un veselāku.”

Tuvojoties svētkiem, ikviens Lursoft darbinieks tika aicināts iesaistīties un izteikt savu viedokli par to, kuriem labdarības mērķiem novirzīt dāvanām paredzētos līdzekļus. Apkopojot darbinieku ieteikumus, šogad Lursoft līdzekļi tiks ziedoti bērnu atbalstam, izglītības veicināšanai, dzīvnieku patversmēm, kā arī Ukrainai, kura neizsīkstošiem spēkiem turpina ceļu pretī uzvarai.

Lai atbalstītu vismazākos, Lursoft līdzekļi tiks ziedoti Bērnu slimnīcas fondam, Latvijas Bērnu fondam, projektam “Eņģeļi par Latviju” un Bērnu SOS ciematam, savukārt, lai atbalstītu jauniešus ceļā uz labāku izglītību, līdzekļi tiks novirzīti arī Vītolu fondam. Tāpat arī līdzekļi tiks ziedoti mūsu ilggadējiem draugiem – Liepājas Neredzīgo biedrībai.

Lursoft darbiniekiem svarīga ir arī četrkājaino draugu labklājība, tāpēc Ziemassvētku dāvanu līdzekļi tiks novirzīti arī Dzīvnieku pansijai “Ulubele” un Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupai, lai mūsu astainajiem draugiem, kuri palikuši bez savas ģimenes, būtu silts mājoklis un nepieciešamā aprūpe.

Laikā, kad pasaulē, diemžēl, turpina valdīt ļaunais, Lursoft vēlas atbalstīt arī Ukrainu, kura neatlaidīgi turpina cīnīties par savas zemes un iedzīvotāju brīvību. Nespējot palikt malā šajā cīņā ar ļauno, daļa no līdzekļiem Lursoft klientu Ziemassvētku dāvanām šogad tiks novirzīti, lai palīdzētu iegādāties rentgena aparātu kara hospitālim Ukrainā, no visas sirds cerot, ka nākamais gads nesīs Ukrainas uzvaru.

“Šajā dzīvē mēs nespējam paveikt lielus darbus, taču mēs spējam paveikt mazus darbus ar lielu mīlestību.”

Māte Terēze


* Tele2 pētījums “Naudu korporatīvajām Ziemassvētku dāvanām tērēs 41% Latvijas mazo un vidējo uzņēmumu”

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*