Lursoft news

Izziņās iespēja salīdzināt uzņēmuma nodokļu maksājumus ar nozares vidējiem rādītājiem

2023. gada 7. aprīlis

Lursoft izziņās esošā informācija par uzņēmumu samaksāto nodokļu dinamiku pēdējo gadu periodā palīdz analizēt klientu, piegādātāju un arī konkurentu izaugsmi, kā arī nodokļu nomaksas disciplīnu.

Lai paplašinātu uzņēmumu izvērtēšanas iespējas, Lursoft ieviesis vairākus papildinājumus:

  • Iespēju ērti pārskatīt uzņēmuma samaksāto nodokļu apjomu uz vienu darbinieku;
  • Noskaidrot uzņēmuma pārstāvētās nozares kopējo samaksāto nodokļu apjomu;
  • Salīdzināt uzņēmuma samaksāto nodokļu apjomu uz vienu darbinieku ar nozares vidējiem rādītājiem.

Vienas nozares uzņēmumos var būt ļoti atšķirīgs darbinieku skaits, līdz ar to var būt sarežģīti objektīvi izvērtēt nodokļu samaksas apjomu un salīdzināt to ar citu uzņēmumu rezultātiem.

Tāpēc Lursoft saviem lietotājiem tagad piedāvā pārlūkot ne tikai katra uzņēmuma kopējo samaksāto nodokļu apjomu un to dinamiku pēdējo gadu laikā, bet arī samaksāto nodokļu apjomu uz vienu darbinieku. Tādējādi daudz precīzāk var salīdzināt dažāda mēroga uzņēmumu rezultātus, kā arī salīdzināt šos rezultātus ar pārējo nozarē strādājošo uzņēmumu vidējiem rezultātiem.

Šādu iespēju nodrošina Lursoft izziņās publicētie dati par nozaru kopējiem nodokļu maksājumiem valsts kopbudžetā, vienlaikus apskatot nozarē strādājošo uzņēmumu samaksāto nodokļu vidējo apjoms uz vienu darbinieku. Tādējādi ikvienam ir iespēja salīdzināt interesējošā uzņēmuma nodokļu nomaksas rādītājus ar citu nozarē strādājošo firmu rezultātiem, un pārliecināties, vai uzņēmuma nodokļu samaksas dinamika ir atbilstoša nozares vidējiem rādītājiem.

Uzņēmumu un nozaru samaksāto nodokļu maksājumu valsts kopbudžetā analītiskie dati pieejami Lursoft izziņas sadaļā “Finanšu dati”.

Pakalpojuma piemērs

Plašākai klientu un tirgus izpētei Lursoft piedāvā iespēju veikt Datu atlases, kas sniedz iespēju gan iegūt objektīvu skatījumu par dažādu nozaru attīstību, gan arī precīzi izvērtēt uzņēmējdarbības procesus. Datu atlase nodrošina atlasīt uzņēmumus, nozares pēc dažādiem kritērijiem, tos kombinējot atbilstoši klienta vajadzībām. Lai iegūtu plašāku informāciju par Datu atlasēm, aicinām sazināties ar savu klientu konsultantu vai arī ar Lursoft Klientu apkalpošanas centru, rakstot uz info@lursoft.lv vai zvanot 67844300.

Lursoft datu bāzē pieejama informācija par visiem Latvijā reģistrētajiem uzņēmumiem, kas sniedz iespēju iegūt precīzu un objektīvu skatījumu gan par dažādu nozaru procesiem un attīstību, gan arī par uzņēmējdarbībā kopumā notiekošajiem ekonomiskajiem procesiem.

* Informācijas analīzei par uzņēmumu veiktajiem kopējiem nodokļiem izmantoti Valsts ieņēmumu dienesta publiskotie dati.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*