Lursoft news

Lursoft izziņās pieejama informācija par uzņēmumu nodokļu maksājumiem 2022. gadā

2023. gada 5. aprīlis

Lursoft izziņās iekļauta informācija par komersantu veiktajiem nodokļu maksājumiem valsts kopbudžetā 2022.gadā. Papildu datiem par kopējiem nodokļu maksājumiem valsts kopbudžetā, Lursoft izziņās pieejama informācija arī par uzņēmumu veiktajām iedzīvotāju ienākuma nodokļa un valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām.

Balstoties uz Valsts ieņēmumu dienesta publiskotajiem datiem, Lursoft aprēķinājis, ka 2022. gadā uzņēmumi nodokļu iemaksās valsts kopubdžetā samaksājuši 9,86 miljardus eiro, tostarp 3,29 miljardus eiro valsts sociālās apdrošināšanas obligātajās iemaksās un 1,72 miljardus eiro iedzīvotāju ienākuma nodoklī.

Lai Lursoft lietotājiem tiktu nodrošinātas iespējami plašākas datu analīzes iespējas, kas svarīgi klientu izpētes procesā, Lursoft izziņās pieejama informācija ne tikai par uzņēmumu samaksātajiem nodokļiem valsts kopbudžetā 2022.gadā, bet arī informācija par iepriekšējiem gadiem.

Lursoft nodrošina arī pārskatāmu informāciju par nozaru veiktajām nodokļu iemaksām, ļaujot novērtēt katra konkrētā uzņēmuma pienesumu nozarē nodokļu izteiksmē, kā arī salīdzināt katra uzņēmuma vidējās nodokļu iemaksas uz vienu strādājošo ar nozares rādītājiem. Šāda informācija ir svarīga, veicot klientu, partneru un arī konkurentu izvērtēšanu un vērtējot to izaugsmi.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*