Lursoft semināri

23.02. Bezmaksas seminārs: Nekustamo īpašumu darījumi. Datubāze. Monitorings

2023. gada 17. janvāris

Lai analizētu nekustamā īpašuma darījumu tirgus aktivitāti, izpētītu nekustamā īpašuma darījumu tendences un iepazītos ar konkrētā īpašuma darījumu vēsturi, Lursoft izveidojis  Nekustamo īpašumu darījumu katalogu, kā arī nekustamo īpašumu darījumu monitoringu.

23.februārī organizētajā bezmaksas seminārā “Nekustamo īpašumu darījumi. Datubāze. Monitorings” uzzināsiet par dažādiem risinājumiem, kā sekot zemes, būvju (ēkas un inženierbūves) vai konkrētu telpu grupu (dzīvokļi) pārdošanas darījumiem, kas notikuši:

  • Konkrētā teritorijā – ielā, pilsētā, novadā vai pagastā;
  • Konkrētā adresē – ēkā vai dzīvoklī.

Apskatīsim arī, kā nekustamo īpašumu darījumus meklēt gan pēc konkrētas adreses, gan arī kadastra numura vai darījuma datuma un uzzināt par nekustamā īpašuma darījumiem, kas reģistrēti intersējošā pilsētā/ novadā vai ielā, kas ļauj iegūt visaptverošu informāciju arī par darījumu aktivitāti plašākā teritorijā.

Semināra norisināsies 2023.gada 23.februārī no plkst 10.00 līdz 11.30 YouTube tiešsaistes platformā

Semināru vada: Jānis Rozenbergs, SIA “Lursoft IT” Korporatīvo klientu konsultants

Dalība seminārā: bez maksas

Pieteikšanās atvērta līdz š.g. 21. februārim. Par praktiskā semināra noklausīšanos apliecinājumus izsniegt nav paredzēts.

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.