Lursoft news

Klientu dāvanām paredzētos līdzekļus Lursoft arī šogad novirzīs labdarībai

2022. gada 22. decembris

Turpinot  iepriekšējos gados uzsākto tradīciju, arī šogad Lursoft visus klientu dāvanām paredzētos līdzekļus novirzīs labdarībai, finansiāli atbalstot tos, kuriem palīdzīga roka nepieciešama visvairāk.

Lursoft misija ir nodrošināt Latvijā drošu uzņēmējdarbības vidi, taču mēs apzināmies, ka “drošība” ir svarīgs atslēgas vārds ne tikai biznesā, bet arī ikviena mūsu dzīvē. Asiņainie notikumi Ukrainā šogad to mums visiem atgādinājuši ik uz soļa, ik dienu, liekot atcerēties par veselības, dzīvības un brīvības cenu. Kopīgi palīdzot un sniedzot atbalstu, mūsu spēkos ir padarīt labāku un drošāku vidi tiem, kuriem palīdzība nepieciešama visvairāk.

Ikvienam Lursoft darbiniekam šogad bija iespēja izteikt savu viedokli, kuriem labdarības projektiem novirzīt klientu dāvanām paredzētos līdzekļus. Ņemot vērā visu darbinieku viedokli, šogad Lursoft nolēmis novirzīt līdzekļus vairākiem projektiem bērnu veselības un labklājības veicināšanai – Bērnu slimnīcas fondam, Latvijas Bērnu fondam, Bērnu SOS ciematam, akcijai “Eņģeļi pār Latviju” –, tāpat arī Liepājas Neredzīgo biedrībai un labdarības akcijai “Dod pieci”, lai palīdzētu bērniem no Ukrainas Latvijā piedzīvot vēl vienu dienu bez sirēnām un sprādzieniem.

Katrs paveiktais labais darbs sniedz iespēju veidot labāku un atbildīgāku sabiedrību!

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*