Blog

Lursoft lietotājiem tagad pieejams arī Lietuvas uzņēmumu katalogs

2022. gada 24. augusts

Lursoft lietotājiem tagad pieejami visu Baltijas valstu uzņēmumu katalogi. Paplašinot pieejamo pakalpojumu klāstu, Lursoft lietotājiem tagad tiek nodrošināta piekļuve ne tikai Latvijas un Igaunijas uzņēmumu alfabētiskajiem katalogiem, bet arī Lietuvas uzņēmumu katalogam.

Jaunajā katalogā apkopota informācija par visiem Lietuvā reģistrētajiem uzņēmumiem, nodrošinot ērtas meklēšanas iespējas ne tikai pēc uzņēmuma nosaukuma, bet arī pēc tā reģistrācijas koda.

Izziņās par Lietuvā reģistrētajiem uzņēmumiem iekļauta informācija gan par to pamatkapitālu, gan pamatkapitāla reģistrācijas datumu. Tāpat arī iespējams iegūt informāciju par Lietuvas uzņēmuma reģistrācijas datumu, statusu, tā adresi. Izvērstākai uzņēmuma analīzei Lursoft izziņā tiek nodrošināta iespēja iegūt arī papildu informāciju – uzņēmuma gada pārskatu sarakstu, finanšu datus.

Lietuvas uzņēmumu alfabētiskais katalogs

Kāpēc ir lietderīgi izmantot Lursoft pieejamos Baltijas valstu uzņēmumu katalogus? Mūsdienās biznesam vairs nepastāv robežas, aizvien vairāk uzņēmēju paplašina savus noieta tirgus, sākotnēji meklējot jaunus klientus tuvējās kaimiņvalstīs. Lai veiktu savu potenciālo sadarbības sākotnējo izvērtēšanu, tostarp, pārliecinātos, vai šāds uzņēmums Lietuvā vai Igaunijā ir reģistrēts, kāds ir tā pašreizējais statuss un finanšu rezultāti, aicinām izmantot Lursoft pieejamos Igaunijas un Lietuvas uzņēmumu alfabētiskos katalogus.

Lietotāju ērtībām Lursoft nodrošina piekļuvi arī Lielbritānijas uzņēmumu alfabētiskajam katalogam.  

Lai paplašinātu savu potenciālo klientu loku, Lursoft nodrošina arī datu atlases iespējas ne tikai pat Latvijas, bet arī Igaunijas un Lietuvas uzņēmumiem. Lai uzzinātu vairāk pat datu atlases iespējām, aicinām sazināties ar savu klientu konsultantu vai arī Lursoft Klientu apkalpošanas centru, rakstot uz info@lursoft.lv vai zvanot pa tālruni 67844300.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*