Blog

Lursoft izziņās publiskota informācija par uzņēmumu nodokļu iemaksām valsts kopbudžetā 2021.gadā

2022. gada 11. aprīlis

Lursoft izziņās iekļauta informācija par komersantu veiktajiem nodokļu maksājumiem valsts kopbudžetā 2021.gadā. Papildus datiem par kopējiem nodokļu maksājumiem valsts kopbudžetā, Lursoft izziņās pieejama arī informācija par uzņēmumu veiktajām iedzīvotāju ienākuma nodokļa un valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām.

Lai Lursoft lietotājiem tiktu nodrošinātas iespējami plašākas datu analīzes iespējas, kas svarīgi klientu izpētes procesā, Lursoft izziņās pieejama informācija ne tikai par uzņēmumu samaksātajiem nodokļiem valsts kopbudžetā 2021.gadā, bet arī informācija par iepriekšējiem gadiem.

Lursoft nodrošina arī pārskatāmu informāciju par nozaru veiktajām nodokļu iemaksām, ļaujot novērtēt katra konkrētā uzņēmuma pienesumu nozarē nodokļu izteiksmē, kā arī salīdzināt katra uzņēmuma vidējās nodokļu iemaksas uz vienu strādājošo ar nozares rādītājiem. Šāda informācija ir svarīga, veicot klientu, partneru un arī konkurentu izvērtēšanu un vērtējot to izaugsmi.

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.