Lursoft news

Lursoft Dokumentu meklētājā pieejami jau 8,5 miljoni dokumentu

2020. gada 23. janvāris

Mūsdienās, kad valda informācijas pārbagātība, ir svarīgi izvēlēties uzticamus avotus, lai pieņemtie lēmumi būtu balstīti uz patiesiem un pārbaudāmiem faktiem. Tikpat liela nozīme ir arī informācijas avotu daudzveidībai – jo plašāks ir izpētītās informācijas klāsts par klientu un tā līdzšinējo darbību, jo drošāks un izsvērtāks būs lēmums par turpmāko sadarbību un tās nosacījumiem.

Šīs īpašības apvieno Lursoft, nodrošinot saviem lietotājiem juridiski ticamu, aktuālu un daudzpusīgu informāciju.

Neatsverams palīgs klientu izpētē, potenciālo klientu piesaistē un tirgus situācijas analīzē ir Uzņēmumu reģistra dokumenti, kas pieejami ikvienam Lursoft klientam izziņu sadaļā “Dokumenti”. Tostarp pieejami gan statūti, gan tiesas nolēmumi par sabiedrības darbības izbeigšanu, dibināšanas līgumi, gada pārskati, dalībnieku reģistra nodalījumi u.c. Uzņēmumu reģistra publiskās daļas dokumenti.

Ar monitoringu uzzini pirmais

Ja vēlies būt pirmais, kurš uzzina, ka Lursoft datu bāzē pievienots jauns dokuments par interesējošo uzņēmumu, iesakām izmantot Dokumentu monitoringu.  Lai sāktu lietot šo pakalpojumu, sazinies ar savu Lursoft klientu konsultantu vai arī Lursoft klientu apkalpošanas daļu, zvanot pa tālruni 67844300 vai rakstot uz e-pastu info@lursoft.lv.

Ar Meklēšanu dokumentos atrodi vajadzīgo informāciju vēl ātrāk un ērtāk

Lai informācijas ieguvi padarītu ērtāku un ātrāku, Lursoft nodrošina arī Meklēšanu dokumentos. Patlaban meklētājā jau pieejami 8,5 miljoni dokumentu, un to skaits ik dienu tiek papildināts.

Izmantojot Meklēšanu dokumentos, tiek nodrošināta iespēja ātri atrast informāciju par interesējošajiem uzņēmumiem un personām, lai veiktu vēl vispusīgāku klientu izvērtēšanu.

Meklēšana dokumentos palīdz ne tikai klientu izpētes procesā, bet arī mārketinga un reklāmas aktivitāšu plānošanā. Piemēram, vari atrast uzņēmumus, kuri savos pārskatos norādījuši, ka izmanto tavu konkurentu pakalpojumus. Savukārt, ja nodrošini, piemēram, loģistikas, juridiskos, tulkošanas vai citus pakalpojumus, kuri varētu būt aktuāli uzņēmumiem, kuri strādā ārvalstu tirgos, ar Meklēšanas dokumentos palīdzību vari atrast uzņēmumus, kuri iecerējuši paplašināt eksporta virzienu, lai piedāvātu tiem savu sadarbību.

Meklēt dokumentos

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*