Lursoft news

Lursoft Saistību grafā tagad atainota informācija arī par patiesajiem labuma guvējiem

2019. gada 21. maijs

Lursoft dati liecina, ka patiesos labuma guvējus patlaban reģistrējuši 38 217 uzņēmumi, tāpēc, lai būtu vieglāk atklāt saistības starp dažādiem uzņēmumiem un personām, Lursoft papildinājis pakalpojumu “Saistību grafs”, tajā iekļaujot arī informāciju par patiesajiem labuma guvējiem.

Tas nozīmē, ka, izvērtējot potenciālos darbības partnerus, varēsiet gūt vēl pilnīgāku priekšstatu par to saistībām ar citiem uzņēmumiem, atklājot arī informāciju, kas nav iegūstama, skatot sakarības tikai starp amatpersonām un dalībniekiem.

Lursoft izpētījis, ka patlaban kā patiesie labuma guvēji reģistrēti 37,4 tūkstoši personu, no kurām piektā daļa ir ārvalstnieki. Visbiežāk kā patiesie labuma guvēji Latvijas uzņēmumos reģistrētas personas no Krievijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas un Vācijas.

Saistību grafs palīdz pārbaudīt personu un uzņēmumu esošās un vēsturiskās saistības, ļaujot uzreiz pārliecināties ne tikai par to, vai uzņēmumi ir aktīvi, bet arī vai tiem ir reģistrēti maksātnespējas procesi, komercķīlas un nodrošinājumu. Tāpat arī Saistību grafā uzreiz redzama informācija, vai uzņēmums ir iesniedzis gada pārskatu par pēdējo periodu.

Saistību grafa funkcionalitāte papildināta ar vēl vienu jaunumu – tagad grafā atainoto informāciju var saglabāt arī .xls dokumentā, kas noderēs, ja vēlies informāciju par personas un uzņēmumu saistībām pārlūkot strukturētu tabulā.

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.