Lursoft news

Lursoft aicina uz Uzņēmēju pieredzes dienām

2019. gada 7. maijs

No 20. līdz 24. maijam jau otro reizi Latvijā notiks Uzņēmēju pieredzes dienas. To mērķis ir pulcēt uzņēmējus no visas Latvijas, lai savstarpēji dalītos pieredzē un uzkrātajās zināšanās.

Šogad Uzņēmēju pieredzes dienās piedalās arī Lursoft, aicinot pie sevis viesos uzņēmumus, lai dalītos ar savām uzkrātajām zināšanām un uzklausītu citu uzņēmumu pieredzi.

Visas nedēļas garumā Lursoft savā birojā uzņems grāmatvežus, juristus, finansistus, risku analīzes speciālistus, pārdošanas daļu vadītājus, klientu apkalpošanas vadītājus, iepirkumu speciālistus un uzņēmumu vadītājus, lai diskutējot iegūtu jaunu pieredzi un idejas uzņēmuma procesu uzlabošanai.

Lursoft dalīsies savā pieredzē par:

  • Klientu risku izvērtēšanu un uzraudzību;
  • Tirgus izpēti un jaunu klientu piesaisti;
  • Klientu informācijas pārbaudi un aktualizāciju. Uzņēmuma procesu efektivizēšanu;
  • Klientu izpēti un risku izvērtēšanu. Procesu atbilstības nodrošināšanu likuma prasībām.

Piesakies sev interesējošajiem pieredzes apmaiņas pasākumiem jau tagad!

Uz savstarpēju pieredzes apmaiņu aicināti gan konsultāciju pakalpojumu sniedzēji, gan vairumtirgotāji, e-komercijas uzņēmumi, loģistikas, apdrošināšanas, kā arī citu nozaru uzņēmumu pārstāvji.

Uzņēmēju pieredzes dienu digitālo pieteikšanās platformu nodrošina Swedbank sadarbībā ar iniciatīvas partneriem — Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) un valsts attīstības finanšu institūciju ALTUM.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*