Lursoft news

3 iemesli, kāpēc parādu atgūšanā izmantot Debitoru portfeli

2019. gada 1. aprīlis

Biznesā stresa pietiek, tad kāpēc gan vēl tērēt nervu šūnas, prātojot, kā atgūt debitoru kavētos maksājumus?

Lai arī cik apzinīgi būtu tavi klienti, lai arī cik rūpīgi tu tos būtu izvērtējis, dažkārt var nākties atzīt, ka “rokas ir par īsu”, jo klients savus rēķinus nav apmaksājis, un tu esi pazaudējis naudu.

Risinājumi ir dažādi: atzīt savu sakāvi un parādus norakstīt kā bezcerīgus, censties pierunāt debitoru, lai viņš tomēr norēķinās, vai arī izmantot parādu piedziņas pakalpojumus, kas rada kārtējās izmaksas.

Tomēr ne vienmēr viss ir tik bezcerīgi, kā sākotnēji varētu šķist. Lursoft ir pieejams pakalpojums, kas var palīdzēt atrisināt problēmu, – Debitoru portfelis.

Debitoru Portfeļa darbības princips nozīmē, ka kreditors paziņo par debitora nenokārtotajām saistībām vēl pirms to nodošanas parādu piedziņai. Savukārt, ja debitors turpina ignorēt aicinājumu veikt parāda nomaksu, informācija par kavēto maksājumu tiek publiskota Lursoft datu bāzē un ir pieejama ikvienam interesentam. Tieši risks nonākt publiskā parādnieku datu bāzē mudina debitorus pēc iespējas ātrāk norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem un precēm.

Debitoru Portfeļa lietotāji 2018.gadā atguvuši parādus 2 milj.EUR vērtībā, uzsverot šādas pakalpojuma priekšrocības:

  • tam ir fiksēta lietošanas maksa – nav jāmaksā procenti no atgūtās parādu summas;
  • iespēja pievienot neierobežotu skaitu parādu;
  • parādu atgūšanai izmanto Lursoft vārdu.

To, ka Debitoru Portfelis patiesi strādā, apliecina klientu rezultāti – no pagājušajā gadā pievienotajiem parādiem 64% gadījumu lietotāji atguvuši savus debitoru parādus. Lielākā pērn atgūtā parāda summa sasniedz 99 tūkstošus eiro.

Lai uzzinātu par to, kā sākt lietot Debitoru portfeli, sazinies ar savu klientu konsultantu vai arī Lursoft Klientu apkalpošanas centru, rakstot uz info@lursoft.lv vai zvanot pa tālruni 67844300.

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.