Blog

Visvairāk uzņēmumu ar apturētu saimniecisko darbību – ieguves rūpniecības un karjeru izstrādes nozarē

2019. gada 18. marts

Lēmumu pieņemšana par uzņēmumu saimnieciskās darbības apturēšana VID ikdienā kļuvusi par ierastu rutīnu, jo ik dienu saimnieciskā darbība tiek apturēta vairākiem desmitiem uzņēmumu.

Lursoft izpētījis, ka visvairāk uzņēmumi, kuriem apturēta saimnieciskā darbība, meklējami ieguves rūpniecības un karjeru izstrādes nozarē. No 360 šajā nozarē strādājošajiem komersantiem saimnieciskā darbība patlaban apturēta 31 uzņēmumam, t.i., 8,6% uzņēmumu.

Jāatgādina, ka nodokļu maksātājam aizliegts veikt darījumus ar tādu nodokļu maksātāju, kuram VID apturējis saimniecisko darbību, tāpēc šīm izmaiņām ir svarīgi sekot līdzi.

Piesakies Lursoft nozaru monitoringu izmēģinājumam un turpmākās 30 dienas monitorē nozares TOP 1000 lielākos uzņēmumus bez maksas!

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.