Blog

PwC’s Academy uzsāk jauno sezonu. Piesakies mācību programmai „Nodokļu pamatkurss”

2018. gada 16. septembris

PwC’s Academy uzsāk jaunu sezonu! Aicinām pieteikties sešu mēnešu mācību programmā „Nodokļu pamatkurss”, kas piedāvā iegūt gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas par Latvijas nodokļiem.

Šajā kursā PwC nodokļu eksperti iepazīstinās ar Latvijas nodokļu sistēmu kopumā, kā arī ar atsevišķu nodokļu piemērošanas pamatprincipiem, analizējot Latvijas tiesisko regulējumu, atbildīgo institūciju sniegtos skaidrojumus un iztirzājot kopā ar klausītājiem praktiskus piemērus. Mācību laikā saņemsiet PwC konsultantu padomus un atbalstu par apgūstamajām tēmām, tiks nodrošināti izdales materiāli, un programmas noslēgumā saņemsiet PwC izsniegtu sertifikātu.

“Nodokļu pamatkursu” absolvējuši gan vietējo, gan starptautisko uzņēmumu finanšu direktori, grāmatveži, iekšējie auditori, juristi, ekonomisti un citi interesenti, atzinīgi novērtējot mācību kursa kvalitāti un noderīgumu savās turpmākajās darba gaitās un karjerā.

Piedāvājam apgūt pilnu programmu vai arī atsevišķus moduļus, t.i., apmeklēt nodarbības tikai par sev interesējošo nodokli.

Šogad mācību sākums 17. oktobrī, noslēgums 2019. gada 3. aprīlī.

Nodarbības notiek reizi nedēļā – trešdienās no 15.00 – 18.15.

Iepazīsties arī ar citiem PwC’s Academy kursiem.

 

Plašāka informācija un pieteikšanās ŠEIT

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*