Lursoft news

Lursoft izziņās tagad arī informācija par 2017.gadā veiktajiem nodokļu maksājumiem

2018. gada 4. aprīlis

Informējam, ka Lursoft izziņas tagad papildinātas ar informāciju par komersantu veiktajiem nodokļu maksājumiem valsts kopbudžetā 2017.gadā. Tostarp pieejama informācija ne tikai par uzņēmumu kopējiem nodokļu maksājumiem, bet arī par uzņēmumu veiktajām valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām un samaksātā iedzīvotāju ienākuma nodokļa apmēru.

Lai ikvienam būtu iespēja gūt priekšstatu par interesējošā uzņēmuma attīstību un tā godaprātu attiecībā uz nodokļu nomaksu, Lursoft izziņās pieejami dati ne tikai par komersantu 2017.gadā veiktajām nodokļu iemaksām valsts budžetā, bet arī informācija par iepriekšējiem gadiem. Tā kalpos kā palīgs, izvērtējot partneru, klientu un arī konkurentu darbības stratēģiju, apzinīgumu un godprātību.

Jau ziņots, ka 2017.gadā komersanti nodokļos samaksājuši 6,57 miljardus eiro jeb par 7,18% vairāk nekā gadu iepriekš. 30,59% no kopējās nodokļu summas veido valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas, bet vēl 18,11% – iedzīvotāju ienākuma nodoklis. Tāpat kā gadu iepriekš, arī 2017.gadā lielākie nodokļu maksātāji Latvijā bijuši degvielas tirgotāji SIA Circle K Latvia (178,99 milj.EUR), SIA ORLEN Latvija (145,77 milj.EUR) un SIA Neste Latvija (134,45 milj.EUR).

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*