Lursoft news

Iepazīsties ar Klientu Portfeļa jaunākajiem monitoringu notikumiem!

2017. gada 30. augusts

Lai gan vasara tradicionāli ir atvaļinājumu laiks, aizvadītajos mēnešos Lursoft ir strādājis, lai Klientu Portfeļa lietotājiem piedāvātu vairākus jaunus monitoringus.

Izmantojot šos pakalpojumus, varēsiet strādāt vēl efektīvāk, jo nodrošināsim pieeju papildus informācijai, kas ļaus operatīvi reaģēt dažādās situācijās un izvērtēt turpmākos sadarbības nosacījumus ar klientiem un piegādātājiem.

Kādus jaunumus piedāvā Klientu Portfelis?

Lai gan jau kopš maija vidus ikvienam interesentam informācija par uzņēmumu parādiem, kas pārsniedz 150 EUR slieksni, pieejama Lursoft izziņās, tagad nodokļu parādu informācijai iespējams sekot līdzi arī ar monitoringa palīdzību. Piesakoties monitoringam, tiksiet informēts, ja norādītajam uzņēmumam tiks reģistrēts nodokļu parāds, kas pārsniedz 150 eiro, vai arī parāds ir dzēsts. Tāpat arī ir iespēja sekot līdzi tam, vai uzņēmumam ir mainījusies nodokļu parāda summa. Monitoringa datu avots ir Valsts ieņēmumu dienests, kas informāciju par nodokļu parādiem apkopo uz katra mēneša 7.datumu, bet publicēta tā tiek attiecīgā mēneša 15.datumā.

Klientu Portfeļa lietotājiem tagad ir iespēja monitorēt arī Izmaiņas personas rīcībspējā, kas nodrošina savlaicīgu ziņas saņemšanu, tiklīdz oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis publicēts paziņojums. Pateicoties šim pakalpojumam, varēsiet būt drošs, ka attiecīgā persona, ar kuru vēlaties slēgt darījumu, ir tiesīga rīkoties un pārvaldīt savā rīcībā esošu mantu. Savukārt, saņemot ziņas par izmaiņām tās rīcībspējā, pārskatīt turpmāko sadarbību.

Savukārt, piesakoties Miršanas fakta monitoringam, turpmāk varēsiet saņemt paziņojumus, ja Uzņēmumu reģistrā vai citos Lursoft avotos tiks reģistrēts fakts par konkrētās personas nāvi. Šis pakalpojums noderīgs tiem, kuru ikdienas darbs saistīts ar pakalpojumu sniegšanu fiziskām personām, piemēram, veselības iestādēm, namu apsaimniekotājiem, kā arī kredītpakalpojumu sniedzējiem, jo, uzzinot šo faktu, pakalpojuma sniedzējs var operatīvi pieņemt turpmākos lēmumus un izvairīties no papildus riskiem.

Pateicoties CSDD notikumu monitoringam, varat sekot līdzi izmaiņām interesējošo uzņēmumu autoparkā. Monitorējot uzņēmumus pēc to reģistrācijas numura, Klientu Portfelis Jūs reizi nedēļā informēs, ja juridiskā persona tiks reģistrēta kā īpašnieks vai turētājs kādam transportlīdzeklim vai arī būs fiksēts fakts par īpašuma vai turējuma uz transportlīdzekli izbeigšanos. Minētais monitoringa veids būs īpaši noderīgs, ja apkalpojat juridisko personu autoparkus, piemēram, sniedzot autoservisa, apdrošināšanas u.c. pakalpojumus, jo ļaus operatīvi reaģēt uz izmaiņām klientu autoparkā un piedāvāt savus pakalpojumus.

Lai iegūtu plašāku informāciju par minētajiem monitoringiem un uzzinātu, kā to izmantošana var palīdzēt uzlabot jūsu uzņēmuma darbu, aicinām sazināties ar savu klientu konsultantu vai arī Lursoft Klientu apkalpošanas centru, rakstot uz info@lursoft.lv vai zvanot pa tālruni 67844300.guy-2606767_1280

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*