Lursoft news

Kavēto maksājumu datubāzes monitoringā tagad iekļauta informācija arī no Paus Konsults

2017. gada 11. jūlijs

Gan pieņemot lēmumu sadarboties ar jaunu sadarbības partneri, gan arī pārskatot līdzšinējo sadarbību ar jau esošiem klientiem, ir svarīgi izvērtēt pēc iespējas plašāku pieejamo informāciju. Tas ļaus izvairīties no potenciāliem nākotnes zaudējumiem.

Lai nodrošinātu saviem klientiem pēc iespējas visaptverošāku operatīvo informāciju, Klientu Portfeļa Kavēto maksājumu datubāzes monitorings papildināts ar jaunu avotu – parādu piedziņas kompānijas Paus Konsults informāciju.

Tas nozīmē, ka, pievienojot savam izveidotajam sarakstam jaunos monitoringa notikumus, tiksiet informēts, ja Paus Konsults datu bāzē Jūsu interesējošajai juridiskajai personai tiks publicēts jauns parāds, vai arī parāds tiks dzēsts.

Paus Konsults ir licencēta kredītmenedžmenta kompānija ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi parādu piedziņā. Tās klienti ir visas lielākās Latvijas bankas, finanšu insitūcijas, telekomunikāciju uzņēmumi, komunālo, apsaimniekošanas un energoapgādes pakalpojumu sniedzēji.

Kāpēc ir svarīgi zināt informāciju par klientu un partneru parādiem?

Reģistrētā informācija par klienta vai partnera parādu var kalpot kā signāls, ka attiecīgā persona ir, piemēram, nonākusi finansiālās grūtībās, kas var apdraudēt arī jūsu līdzšinējo veiksmīgo sadarbību.

Uzzinot, ka Jūsu klientam ir reģistrēts jauns parāds, varat izvērtēt turpmākos sadarbības nosacījumus. Piemēram, ja līdz šim attiecīgajam klientam esat nodrošinājis pakalpojumus vai preces ar pēcapmaksu, turpmāk ļaut sadarboties tikai uz priekšapmaksas nosacījumiem vai arī pārskatīt preču un pakalpojumu piegādes apjomus.

Lai uzzinātu par pārējām Klientu Portfeļa Kavēto maksājumu datubāzes monitoringa priekšrocībām, lūdzu, sazinieties ar savu klientu konsultantu vai arī Lursoft Klientu apkalpošanas centru, rakstot uz info@lursoft.lv vai zvanot pa tālruni 67844300.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*