Lursoft news

Klientu Portfelī tagad pieejams Atsaukto pilnvaru monitorings

2016. gada 16. septembris

Turpinot paplašināt pieejamo monitoringu klāstu, Klientu Portfelis saviem lietotājiem piedāvā jaunumu – Atsaukto pilnvaru monitoringu.

Piesakoties jaunajam monitoringam, būsiet informēts, ja oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis tiks publicēts atsaukums pilnvarai, kuras pilnvarotājs vai pilnvarnieks ir Jūs interesējošā persona.

Pilnvaras derīgumam ir būtiska nozīme tiesiskajās attiecībās, jo gadījumos, kad pilnvaras devējs ir atsaucis izdoto pilnvaru, persona vairs nav tiesīga rīkoties pilnvaras devēja vārdā. Tādēļ ir svarīgi sekot līdzi pilnvaru derīgumam, lai būtu drošs par darījuma slēdzēja tiesībām rīkoties pilnvarotāja vārdā.

Ja līdz šim nevarējāt būt drošs par to, vai notariāli apstiprinātā pilnvara nav atsaukta, un nācās patērēt savu laiku, lai pārliecinātos par pilnvaras derīgumu, tad ar Klientu Portfeļa monitoringa palīdzību varēsiet ērti sekot līdzi interesējošajai informācijai un izvairīties no potenciālajiem darījumu riskiem.

Līdztekus jaunajam monitoringam, Klientu Portfelī tagad pieejams arī Latvijas Vēstneša sludinājumu saraksts. Tajā pārskatāmā veidā pieejami izdevumā publicētie sludinājumi, tostarp arī pilnvaru atsaukumi, ar iespēju tos meklēt gan pēc interesējošā atslēgvārda, gan publicēšanas datuma un sludinājuma veida.

Klientu Portfeļa monitoringu klāsts regulāri tiek papildināts ar jauniem pakalpojumiem un tagad, līdztekus Uzņēmumu reģistra, Maksātnespējas un Komercķīlu monitoringiem, Lursoft nodrošina arī Nekustamo īpašumu izsoļu, Būvkomersantu reģistra, Uzņēmumu akcīzes preču licenču u.c. monitoringus.

Uz Klientu Portfeli

Izmantojot Klientu Portfeļa monitoringu, iegūsiet vairākas priekšrocības:

  • savlaicīgi uzzināsiet par izmaiņām;
  • ietaupīsiet savu laiku;
  • ieekonomēsiet darba resursus;
  • varēsiet ātrāk pieņemt lēmumus jautājumos, kas atkarīgi no klientu un partneru datu izmaiņām;
  • Jums tiks nodrošināta pārskatāma notikumu vēsture ar iespēju sekot izmaiņām attiecīgā uzņēmuma vai personas statusā.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*