Lursoft news

Lursoft izziņās tagad pieejama informācija arī par komersantu veiktajiem nodokļu maksājumiem 2015. gadā

2016. gada 7. aprīlis

Lursoft izziņās tagad pieejama informācija no Valsts ieņēmumu dienesta par uzņēmumu kopējiem maksājumiem valsts kopbudžetā 2015.gadā, tostarp redzama informācija par samaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli un valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām.

Uzņēmumu izziņās ir pieejama ne tikai jaunākā informācija par 2015.gadā veiktajiem nodokļu maksājumiem valsts budžetā, bet arī iepriekšējā gada dati, kas kalpos par palīgu, izvērtējot klientu, partneru un arī konkurentu darbības stratēģiju, apzinīgumu un godprātību.

Lursoft jau ziņoja, ka komersantu kopējie nodokļu maksājumi valsts kopbudžetā 2015.gadā sasniedza 5,7 miljardus eiro, kas ir par 0,4 miljardiem eiro vairāk nekā gadu iepriekš. Lielākie nodokļu maksātāji 2015.gadā bijuši degvielas tirgotāji Circle K Latvia, Neste Latvija un ORLEN Latvija.

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.