Lursoft news

Klientu Portfeļa pakalpojumu klāstu papildinājis Būvkomersantu reģistra monitorings

2016. gada 29. marts

Turpinot paplašināt Klientu Portfeļa piedāvāto monitoringu klāstu, Lursoft ieviesis jaunumu – Būvkomersantu reģistra monitoringu.

„Uzņēmēju ikdiena ir ļoti noslogota, tādēļ vēlamies samazināt to darbu apjomu, ļaujot vienkopus saņemt pēc iespējas plašāku biznesa lēmumu pieņemšanai nepieciešamo informāciju,” skaidro Lursoft valdes locekle Daiga Kiopa. Viņa norāda, ka jaunais Būvkomersantu reģistra monitorings ļaus uzņēmējiem sekmīgāk piesaistīt jaunus klientus un sadarbības partnerus, izvērtēt situāciju nozarē un operatīvāk reaģēt gadījumos, kad sadarbības partneri izslēgti no reģistra vai arī apturēta to darbība.

Ar monitoringa palīdzību iespējams saņemt operatīvu informāciju par gadījumiem, kad:

  • uzņēmums reģistrēts kā būvkomersants;
  • apturēta būvkomersanta darbība;
  • būvkomersants izslēgts no reģistra;
  • atjaunota būvkomersanta darbība;
  • aktualizēta informācija par būvkomersantu.

Būvkomersantu reģistrā reģistrēti komersanti, kuri veic komercdarbību vienā vai vairākās būvniecības, kā arī arhitektūras vai elektroenerģētikas jomās.

Būvkomersantu reģistra statistika liecina, ka š.g. martā reģistrā bijuši reģistrēti 5 096 ekonomiski aktīvi būvkomersanti. Salīdzinot datus par iepriekšējiem gadiem, redzams, ka vislielākais, proti, 5 920, būvkomersantu skaits bijis reģistrēts 2008.gadā, bet turpmākajos divos gados to skaits būtiski samazinājies, 2010.gadā uzrādot vislielāko no reģistra izslēgto būvkomersantu skaitu.

Jānorāda, ka ik gadu reģistrā tiek reģistrēts vērā ņemams ziņu izmaiņu skaits, tādēļ jaunais Klientu Portfeļa monitorings būs noderīgs palīgs, lai nepalaistu garām būtisku informāciju, kas var palīdzēt pieņemt veiksmīgākus biznesa lēmumus.

Piesakies izmēģinājumam

Klientu Portfelis ir moderns klientu pārvaldības rīks, ar kura palīdzību iespējams ērti monitorēt interesējošos uzņēmumus un personas dažādos reģistros pēc vairākiem desmitiem parametru. Izmantojot Klientu Porfeļa sniegtās iespējas, vari arī  elektroniskā veidā uzglabāt savu klientu datu bāzi, plānot tikšanās un veikt piezīmes.

Lai iegūtu plašāku informāciju par Būvkomersantu reģistra monitoringu vai uzzinātu, kā šis un pārējie Klientu Portfeļa piedāvātie pakalpojumi var veicināt Tava biznesa izaugsmi, sazinies ar mums, rakstot e-pastu uz info@lursoft.lv vai arī zvanot 67844300.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*