Lursoft news

Gada laikā PVN maksātāju skaits pieaudzis par teju 500 personām

2016. gada 8. februāris

Latvijā šā gada 1.februārī bija 91 478 pievienotās vērtības nodokļa (PVN) maksātāji, kas ir par 0,5% vairāk nekā pērn februāra sākumā, liecina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) apkopotā statistika.

Visvairāk PVN maksātāju reģistrēti Rīgas klientu apkalpošanas centrā, kur 1.februārī bija reģistrētas 55 359 ar PVN apliekamās personas. Savukārt vismazāk PVN maksātāju šā mēneša sākumā reģistrēti Krāslavas klientu apkalpošanas centrā – 476 PVN maksātāji.

2015.gada 1.februārī valstī bija reģistrēti 90 994 PVN maksātāji.

Atgādinām, ka Klientu Portfelis piedāvā PVN reģistra monitoringu, kas ļauj pirmajiem uzzināt par subjektu reģistrēšanu vai izslēgšanu no PVN reģistra. Tas nozīmē, ka Klientu Portfelis ikreiz, kad PVN reģistrā tiks reģistrētas izmaiņas Jums interesējošo subjektu statusā, uz e-pastu nosūtīs paziņojumu, kas palīdzēs Jums operatīvi izvērtēt turpmāko sadarbību ar attiecīgo klientu.

Lai uzzinātu vairāk par PVN reģistra monitoringu un pārējiem Klientu Portfeļa piedāvātajiem risinājumiem, aicinām sazināties ar mums, zvanot pa tālruni 67844300 vai rakstot e-pastu uz info@lursoft.lv.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*