Lursoft news

Lursoft pasniedzis speciālbalvu Mārupes novada uzņēmumam SIA G.A.L.

2016. gada 19. janvāris

Šī gada 15.janvārī biedrības “Mārupes uzņēmēji” rīkotās balles ietvaros tika godināti novada uzņēmēji, kuri veicinājuši novada ekonomisko attīstību. Turpinot iepriekšējo gadu tradīcijas, Lursoft arī šogad, novērtējot Mārupes novada uzņēmumu nozīmīgumu tautsaimniecībā, pasniedza savu speciālbalvu.

Šogad Lursoft speciālbalvu saņēma SIA G.A.L., kura juridiskā adrese reģistrēta Mārupē un kurš jau vairāk nekā 20 gadus veiksmīgi darbojas gaļas un mājpuntnu gaļas ražošanas nozarē. Jāpiemin, ka šis uzņēmums plašākai publikai pazīstams ar nosaukumu “Mārupes delikateses”, jo specializējies tieši delikatešu ražošanā, savienojot rūpīgi izmeklētas izejvielas ar gan sen zināmām, gan jaunām un modernām garšvielām.

Īpaši interesanti, ka “Mārupes delikateses” ir ģimenes uzņēmums. Balstoties un Lursoft pieejamajiem datiem, uzņēmums līdzīgās daļās pieder diviem Pikšu ģimenes locekļiem, kuri arī pārstāv tā valdi – Aijai Piksei, kura ir arī valdes priekšsēdētāja, un Mārim Piksim.

Analizējot Lursoft pieejamos SIA G.A.L. finanšu rādītājus, redzams, ka pēdējo trīs gadu laikā uzņēmuma apgrozījums stabili turējies virs 3 miljoniem eiro gadā, pērn ražotāja apgrozījumam veidojot 3,09 miljonus eiro. Uzņēmuma peļņa pēdējos gados pārsniegusi 100 tūkstošus eiro, 2014.gadā pēc nodokļu nomaksas sasniedzot 107,66 tūkstošus eiro. Jānorāda, ka uzņēmumam ir būtiska loma novada ekonomikā – pēdējos gados tā strādājošo skaits pārsniedzis 40 darbiniekus.

SIA G.A.L. ražotos gardumus var baudīt kafejnīcā “Mārupīte”, kur ikdienu iespējams mieloties ar maltīti, kas gatavota no rūpīgi izmeklētajiem “Mārupes deliktateses” produktiem. Uzņēmuma produktus var iegādāties arī veikalos Top!, bet no pērnā gada 1.oktobra – arī SIA “Lāči” veikalos.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*