Blog

Tele2. Apgrozījums sarucis, bruto peļņa pieaugusi

2015. gada 12. oktobris

Mobilo sakaru operators Tele2 šī gada pirmajā pusgadā apgrozījis 47,7 miljonus eiro, kas ir par 2% mazāk nekā attiecīgajā periodā pērn, savukārt uzņēmuma EBITDA (peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas) augusi par 3%, sasniedzot 14,8 miljonus eiro.

2014.gadā Tele2 apgrozījums bijis 103,5 miljoni eiro, peļņa – 17,2 miljoni eiro. Apgrozījums pērn, salīdzinājumā ar 2013.gadu, sarucis par 6%, bet peļņa smazinājusies par 7%. Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka 2014.gada izskaņā Tele2 bijis vairāk nekā 975 00 klientu.

Valdis Vancovičs, Tele2 valdes priekšsēdētājs, uzņēmuma panākumus skaidro ar vairāku svarīgu faktoru veiksmīgu kombināciju – labu klientu apkalpošanu, nemainīgi augstu darbības efektivitāti un pārdomātiem ieguldījumiem infrastruktūrā. Viena no Tele2 šābrīža prioritātēm – 4G tīkla izveide Baltijā. Uzņēmums šajā jomā jau investējis 50 miljonus eiro, kas pērn ļāvis pabeigt moderna sakaru tīkla būvniecību, nodrošinot 4G tīkla pieejamību 90% reģiona iedzīvotāju vēl pirms plānotā termiņa (kas bija paredzēts 2015. g. beigās). Uzņēmums prognozē, ka datu patēriņa apjoms un mobilā interneta lietotāju skaits nākotnē ievērojami pieaugs, tādēļ arī turpmāk tiks strādāts pie 4G tīkla pārklājuma paplašināšanas Baltijas valstīs, vienlaikus turpinot palielināt tīkla jaudu.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*