Lursoft news

Ļauj savam biznesam augt kopā ar Business Baltic +Lifestyle

2015. gada 24. februāris

Vēlies augt un attīstīt savu biznesu aiz Latvijas robežām vai piesaistīt klientus no ārvalstīm? Ir īstais laiks sākt!

Reklāma žurnālā Business Baltic +Lifestyle Tev ļaus uzrunāt savu mērķauditoriju – biznesa vides pārstāvjus, kuriem ir interese par Baltijas valstīm – un sasniegt vēl lielākus mērķus.

Business Baltic +Lifestyle ir moderns dzīvesstila žurnāls divās valodās par aktuālo biznesā Latvijā un Baltijā, papildināts ar uzņēmumu topiem. Žurnāla veidotāji ir pieredzējuši žurnālisti, kuri sniedz profesionālu ieskatu biznesa procesos, tendencēs un tos ietekmējošos faktoros.

Žurnāla aprīļa numurā lasītājiem tiks prezentēts uzņēmumu TOP 100, apskats par KHL izaicinājumiem, elektromobiļu tendencēm un zilajiem karogiem Baltijas pludmalēs. Tāpat arī neatņemama žurnāla sastāvdaļa – numura intervija, saruna ar ministru un arī vēsturisko notikumu rubrika, kuras epicentrā šoreiz aviācija Baltijā.

Par Tavu uzņēmumu uzzinās gan Latvijā, gan ārvalstīs, jo Business Baltic +Lifestyle tiek izplatīts Latvijas vēstniecībās un diplomātiskajās pārstāvniecībās ārvalstīs, Ķīnas biznesa centros, lidostas Rīga VIP zonā, Latvijas dzelzceļa servisa centrā, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā, Latvijas Darba devēju konfederācijā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā, lielākajās Rīgas viesnīcās, lidsabiedrības SmartLynx reisos no Rīgas, Tallinas un Viļņas u.c.

Par reklāmas ievietošanu Baltic Business +Lifestyle sazinies ar mums:

Tatjana Vasiļjeva, tālr.: 29833516, e-pasts: tatjana.vasiljeva@lursoft.lv

Ritvars Helmšteins, tālr. 29230539, e-pasts: ritvars.helmsteins@lursoft.lv

 

Papildu informācija:

Business Baltic +Lifestyle mājas lapa

Informācija par reklāmas izvietošanu žurnālā

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*