Lursoft news

Novērtē Lursoft mobilo aplikāciju un laimē!

2015. gada 20. janvāris

Lursoft izstrādājis aplikāciju, kas nodrošina ērtu piekļuvi svarīgākajai informācijai par Latvijā reģistrētajiem uzņēmumiem.

Aplikācija mobilo telefonu un planšetdatoru lietotājiem ļauj ne tikai iepazīties ar uzņēmuma pamatdatiem, bet arī pārbaudīt, vai uzņēmumam ir reģistrēti kādi apgrūtinājumi, uzzināt tā finanšu reitingu un noskaidrot tā aktuālo amatpersonu, prokūru un dalībnieku skaitu.

Ar aplikācijas palīdzību Lursoft vēlas nodrošināt iespēju ikvienam saņemt nepieciešamo informāciju par Latvijas uzņēmumiem visērtākajā veidā un vietā, sniedzot iespēju pārbaudīt interesējošā uzņēmuma datus neatkarīgi no atrašanās vietas, ja vien personas rīcībā ir viedtelefons vai planšetdators ar internera pieslēgumu. Tagad nepieciešamības gadījumā pārbaudīt uzņēmumu datus varēsiet, arī atrodoties sabiedriskajā transportā, parkā vai biznesa tikšanās laikā.

Klientu ērtībām aplikācija pieejama latviešu, angļu un krievu valodās.

Lursoft izstrādātā aplikācija paredzēta Android operētājsistēmai un bez maksas lejupielādējama Google Play. Lejupielādējot aplikāciju un pievienojot atsauksmi līdz š.g. 1.februārim, piedalies konkursā un laimē iespēju saņemt Lursoft pakalpojumus 50 EUR vērtībā! Atsauksmes, ieteikumus un novērtējumus gaidīsim Google Play.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*