Lursoft news

Analītiskajiem pakalpojumiem 6.novembrī no 10:00 līdz 12:00 atlaides līdz 70%!

2014. gada 4. novembris

Ikdienā bieži dzirdam atsauces par to, ka nav laika un laiks ir zelta vērtībā, taču, neskatoties uz laika trūkumu, savu partneru, klientu un arī konkurentu darbībai ir nepieciešams pastāvīgi sekot līdzi un, lai zinātu, kādus lēmumus pieņemt, svarīgi ne tikai zināt, kāds iepriekšējos gados bijis interesējošā uzņēmuma apgrozījums un peļņa, bet gan skatīties plašāk – salīdzināt uzņēmumu ar citiem nozares spēlētājiem, pārbaudīt tā finanšu rādītāju izaugsmi, rentabilitāti, likviditāti u.c. rādītājus. Lai Tu varētu izvērtēt konkurentu un partneru veikumu, savlaicīgi plānot savu budžetu, vienlaicīgi ieekonomējot arī savu laiku un finanses, labs palīgs Tavos ikdienas darbos būs Lursoft Analītiskie pakalpojumi.

Lai Tu varētu pārliecināties par Analītikas priekšrocībām, ceturtdien, 6.novembrī, no plkst. 10:00 līdz 12:00 Lursoft Analītiskajiem pakalpojumiem dāvināsim atlaidi līdz pat 70%!

Izmanto iespēju iegūt noderīgu informāciju, kas var palīdzēt Tev uzņēmuma turpmākajā darbībā!

Karsto stundu laikā atlaides būs pieejamas šādiem Analītiskajiem pakalpojumiem:

  • Nozaru finanšu koeficienti (-70%);
  • Finanšu analīze (-60%);
  • Uzņēmuma izvērstā analīze (-50%);
  • Uzņēmumu salīdzināšana (-50%).

 

VAIRĀK PAR ANALĪTISKAJIEM PAKALPOJUMIEM

Lursoft Uzņēmumu izvērstā analīze ļauj vienkopus iegūt ziņas par interesējošā uzņēmuma finanšu un juridiskajiem datiem, kā arī dod uzņēmuma reitinga novērtējumu. Papildu tam skaitliskā informācija tiek atainota arī grafikos, ka ļauj gūt uzskatāmu priekšstatu par uzņēmuma darbību. Būtiski, ka Uzņēmuma izvērstajā analīzē dati tiek analizēti neatrauti no situācijas nozarē un valstī kopumā.

Uzņēmumu salīdzināšana ļauj vienlaicīgi salīdzināt līdz pat 4 uzņēmumu finanšu rādītājus, vienlaicīgi tos salīdzinot arī ar nozares vidējiem rādītājiem, kas ir būtiski, izvērtējot konkurentu darbību un meklējot jaunus sadarbības partnerus, jo ļauj ieekonomēt gan laika, gan finanšu resursus.

Lursoft piedāvātā Finanšu analīze dod iespēju izvērtēt interesējošā uzņēmuma likviditātes, aktivitātes, kapitāla struktūras un arī ienesīguma rādītājus. Svarīgi, ka analīzes rezultātā iegūtos datus iespējams salīdzināt ar uzņēmumu vidējiem rādītājiem nozarē un valstī kopumā.

Gadījumos, kad nepieciešams izvērtēt konkrētas nozares darbību, lai pieņemtu lēmumu par, piemēram, uzņēmuma darbības paplašināšanu vai jauna komersanta dibināšanu, labs palīgs būs Nozaru finanšu koeficienti.

Papildus jau iepriekš minētajiem Analītiskajiem pakalpojumiem, aicinām Tevi bez maksas pārbaudīt arī interesējošo uzņēmumu vērtību par 2012. un 2013.gadu, lai Tu varētu uzskatāmi pārliecināties par uzņēmuma attīstības tendencēm. Uzņēmuma novērtējums, ko Lursoft izstrādājis sadarbībā ar Capitalia, ļauj ne tikai pārliecināties par uzņēmuma vērtību, bet arī gūt priekšstatu par kompānijas darbību un attīstību, kā arī salīdzināt uzņēmumus savā starpā.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*