Lursoft news

Klientu Portfelis ieviesis Tiesas sēžu kalendāra monitoringu

2014. gada 22. janvāris

Paplašinot Klientu Portfeļa piedāvāto monitoringu klāstu, sākot ar šo nedēļu lietotājiem tiek piedāvāts jaunums – Tiesas sēžu kalendāra monitorings.

Jaunais monitorings ļauj ērti sekot līdzi aktuālajai informācijai par interesējošā uzņēmuma tiesas procesiem, sniedzot informāciju gan par nozīmēto tiesas datumu un vietu, gan prasītāju un procesa veidu.

Izmantojot Tiesas sēžu kalendāra un pārējos Klientu Portfeļa piedāvātos monitoringus, nepalaidīsiet garām sev svarīgāko informāciju un vienmēr varēsiet pieņemt izsvērtus un veiksmīgus biznesa lēmumus.

Patlaban Klientu Portfelis lietotāju ērtībai piedāvā jau vairāk nekā 20 dažādus monitoringus, tostarp reģistrācijas datu izmaiņu, maksātnespējas, saimnieciskās darbības apturēšanas, debitoru kavēto maksājumu u.c. monitoringu veidus.

Lai uzzinātu atbildes uz interesējošajiem jautājumiem gan par Tiesas sēžu kalendāra monitoringu, gan citiem Klientu Portfeļa piedāvātajiem monitoringiem un pakalpojumiem, sazinieties ar mums, zvanot pa tālruni 67844300 vai rakstot e-pastu uz info@lursoft.lv.

Ja vēl neesat Klientu Portfeļa lietotājs, aicinām pieteikties pakalpojumu izmēģinājumam: https://www.klientuportfelis.lv/lv/site/signup

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.