Lursoft news

Semināri „Mazā biznesa lielā diena” Latvijas pilsētās

2013. gada 23. septembris

Jau 26.septembrī Daugavpilī no plkst. 9:30 līdz 14:30, Daugavpils pilsētas domes konferenču zālē Kr.Valdemāra ielā 1, 308. istabā, notiks seminārs „Mazā biznesa lielā diena”, kurā aicināti piedalīties mikro un mazo uzņēmumu pārstāvji no Daugavpils pilsētas un tuvākajām reģiona teritorijām.

Semināri notiek iniciatīvas „Atbalsti mazo biznesu” ietvaros, ko organizē MVU Forums sadarbībā ar LTRK, Ekonomikas ministriju, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Rīgas Domi un atbalstītājiem Lursoft, Latvijas Pasts, banku Citadele un informatīvajiem partneriem Nacionālo ziņu aģentūru LETA, Dienas Bizness, Latvijas Televīziju un Latvijas Radio.

Aicinām piedalīties semināros, kur tiks sniegta praktiska informācija par to, kā paplašināt klientu loku, kā uzrunāt potenciālos partnerus un kā saredzēt jaunas biznesa iespējas – Daugavpilī 26.septembrī, Rēzeknē 3.oktobrī, Liepājā 10.oktobrī, Ventspilī 17.oktobrī, Valmierā 24.oktobrī, Jelgavā 30.oktobrī un Rīgā 13.novembrī. Sīkāka informācija www.mazabiznesadiena.lv.

Seminārā sniegsim atbildes uz uzņēmēju interesējošajiem jautājumiem:

  • Kā palielināt klientu loku un celt apgrozījumu? (Uzņēmumu pieredze)
  • Kā efektīvāk popularizēt uzņēmuma produkciju un pakalpojumus vietējā tirgū? (Uzņēmumu pieredze)
  • Kas jāzina jauniem uzņēmumiem, lai piesaistītu finanses? (SIA Lursoft un bankas Citadele pārstāvji)
  • Kā lielie uzņēmumi var sasniegt mazo biznesu un strādāt partnerībā (VAS Latvijas Pasts pārstāvji)

Semināra laikā savā personīgajā pieredzē dalīsies mazie un vidējie uzņēmumu vadītāji, kuri ir atraduši savu veiksmes un panākumu formulu. Tāpat pasākuma organizatori sniegs informāciju par iespējām izcili sagatavoties Vislatvijas iniciatīvai „Mazā biznesa diena”, kas notiks šā gada 16.novembrī.

Reģistrēšanās semināram un programma „Mazā biznesa lielā diena” atrodama šeit: www.mazabiznesadiena.lv/seminari.

Par iniciatīvu

Iniciatīvas ietvaros aicinām ikvienu apzināties, ka Latvijas tautsaimniecībā ir vairāk kā 99% mikro, mazie un vidējie uzņēmumi. Vēlamies, lai mēs kopīgi saredzētu un atbalstītu mazo uzņēmumu darbu. MVU Forums iniciatīvas ietvaros piedāvā:

  • no 1.oktobra uzņēmumiem reģistrēties interneta vietnē www.mazabiznesadiena.lv, lai pieteiktu bezmaksas dalību „Mazā biznesa dienā” un izmantotu šo vietni kā bezmaksas pārdošanas instrumentu;
  • piedalīties semināros, kur tiks sniegta praktiska informācija par to, kā paplašināt klientu loku, kā uzrunāt potenciālos partnerus un kā saredzēt jaunas biznesa iespējas – Daugavpilī 26.septembrī, Rēzeknē 3.oktobrī, Liepājā 10.oktobrī, Ventspilī 17.oktobrī, Valmierā 24.oktobrī, Jelgavā 30.oktobrī un Rīgā 13.novembrī. Sīkāka informācija www.mazabiznesadiena.lv.
  • iniciatīvas centrālais pasākums – „Mazā biznesa diena” Latvijā šogad noritēs 16.novembrī, kad ikviens uzņēmējs un pircējs tiek aicināts apliecināt savu atbalstu mazajam biznesam – iepērkoties vai uzsākot sadarbību ar mikro un mazajiem uzņēmumiem.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*