Lursoft news

Jau rudenī pircējiem visas Klientu kartes būs telefonos

2013. gada 3. septembris

Lursoft jau šā gada rudenī laidīs klajā mobilo aplikāciju „Klienta Kartes”, kas ļaus pircējiem visas savas klienta kartes pārvietot no maka uz viedtālruni. Jaunā aplikācija ievērojami atvieglos dzīvi gan pircējiem, gan tirgotājiem, jo turpmāk pircējiem vienmēr būs līdzi visas savas lojalitātes kartes. Kartes vairs nepaliks mājās tikai tādēļ, ka makā tām vienkārši nav vietas, līdz ar to tiks daudz aktīvāk izmantotas, un pārdevēju izstrādātās lojalitātes programmas uzņems jaunus apgriezienus.

Pircēja datu drošība un konfidencialitāte

Veidojot aplikāciju, īpaša uzmanība tiek pievērsta pircēju datu drošībai un konfidencialitātei. To iespējams nodrošināt TIKAI saslēdzot aplikāciju ar tirgotāju lojalitātes sistēmām un ievērojot augstus datu drošības standartus. Tas nodrošina precīzu pircēja identifikāciju un izslēdz iespēju, ka kāds izmantos svešu Klienta karti. Īpaši svarīgi tas ir tiem tirgotājiem, kuri saviem klientiem uzkrāj punktus vai naudu, kuru pēc tam klients var izmantot, veicot citus pirkumus. Patlaban tirgū pieejamās aplikācijas, kas ļauj tajās pircējam pievienot savas Klienta kartes bez tirgotāja ziņas, rada nopietnu bīstamību pircēja datu drošībai un pakalpojumu izmantošanai. Pieņemot šādas kartes, tirgotājs nevar būt drošs, ka kartes uzrādītājs ir tā pati persona, uz kuras vārda tā reģistrēta. Lursoft aplikācijā Klienta kartes, gluži tāpat kā visos vairāk nekā 20 gadu laikā apkalpotajos valsts un nevalstiskajos reģistros, garantē augstākos drošības standartus. Papildus tam jau 3 gadus Lursoft savā darbā ir ieviesis starptautiskā datu drošības standarta ISO27001 prasības, kas apliecina, ka Lursoft informācijas drošības sistēmai un uzņēmumam kā sadarbības partnerim var uzticēties. Lursoft gan ar savu vārdu, gan reputāciju garantē klientu un tirgotāja datu drošību un konfidencialitāti atbilstoši LR normatīvajiem aktiem un ISO prasībām.

Jaunas iespējas

Viedtālruņu lietotāju skaits strauji pieaug. Pēc TNS 2012. gada pavasara pētījuma rezultātiem, viedtālruņus lieto jau 12% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 15 līdz 74 gadiem. Kopš tā laika 80% no pārdotajiem telefoniem ir bijuši viedtālruņi. Uz šī fona aplikācijas saslēgums ar tirgotāju sistēmām rada jaunas iespējas gan tirgotājiem, gan klientiem savstarpējā komunikācijā. Izmantojot jauno aplikāciju, tirgotājs iegūst vairāk aktīvus kartes lietotājus un iespēju daudz efektīvāk komunicēt ar saviem lojālajiem klientiem, jo ziņas par tirgotāja rīkotajām akcijām, svarīgie paziņojumi, aktuālā informācija par karti nekavējoties nonāk pie klienta aplikācijā. Tāpat arī jaunu klientu piesaiste un esošo klientu datu atjaunošana notiek abām pusēm daudz efektīvāk un vienkāršāk. Aplikācija arī sniedz iespējas veidot papildus pakalpojumus, kuri līdz šim vienkārši nebija iespējami.

Tirgotāji, uzziniet vairāk!

Aplikācija tiks laista klajā jau šā gada novembrī, tādēļ laika vairs nav atlicis daudz. Šobrīd aktīvi tiek strādāts ar tirgotājiem – norisinās konsultācijas par projektu, līgumu slēgšana, sistēmu saslēgumu veidošana. Ērtības labad ir izveidota mājas lapa www.klientakartes.lv, kurā pircēji aktīvi ziņo mums par tām Klienta kartēm, kuras noteikti būtu jāiekļauj aplikācijā, savukārt tirgotāji var pieteikt savu uzņēmumu sarunu uzsākšanai.

Ja arī Jūsu uzņēmums vēlas uzzināt vairāk par iespējām pievienoties aplikācijai, dariet to mums zināmu, aizpildot pieteikuma formu mājas lapā www.klientakartes.lv vai vienkārši atsūtot ziņu uz info@klientakartes.lv.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*