Lursoft news

Notiek pieteikšanās TV spēles “Firmas noslēpums” jaunajai sezonai

2013. gada 7. jūnijs

Jauns starts dots TV biznesa sacensībām “Firmas noslēpums”- norit pieteikšanās to trešajai sezonai. Televīzijas spēlē, kuras mērķis ir veicināt jaunu, konkurētspējīgu uzņēmumu rašanos, aicināti piedalīties visi, kas vēlas radīt savu biznesu un uzņemties atbildību ne tikai par savu, bet arī savu darbinieku labklājību, un ir gatavi sacensties par galveno balvu – 10 000 latu sava biznesa starta kapitālam. Pieteikšanās konkursa 1. kārtai notiks līdz 21. jūnijam.

Tiem, kam ir biznesa ideja un kas ir gatavi aizstāvēt to televīzijas ēterā, jāaizpilda pieteikuma anketa un kopā ar 90 sekundes garu video prezentāciju un idejas aprakstu jāiesniedz sacensību rīkotājiem, izmantojot elektronisko pieteikšanās formu mājas lapā www.firmasnoslepums.lv/pieteikties. Turpat meklējama arī papildus informācija un konkursa nolikums.

TV spēli „Firmas noslēpums” jau trešo sezonu rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar producentu apvienību „HansaMedia”. Galveno balvu uzvarētājam – 10`000 latus nodrošina SEB banka.

„Firmas noslēpuma” pirmajā sezonā uzvarēja Indra Gora ar mobilās automazgātavas projektu, bet otrajā sezonā, kas LTV1 ēterā bija skatāma šā gada sākumā, – Antons Stepanovs ar biznesa ideju „MARA koka brilles”.

TV sacensības „Firmas noslēpums” tiek organizētas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.