Lursoft news

Dienas bizness: Pērn spēja nopelnīt vairāk nekā pirms krīzes – 2008. gadā

2013. gada 27. maijs

Augstāks darba ražīgums uzņēmumiem pērn ļāvis nopelnīt ievērojami vairāk nekā 2008. gadā, apgrozījums joprojām nav sasniedzis bijušos augstumus.

To apliecina SIA Lursoft apkopotā informācija par digitalizētajiem vairāk nekā 39 000 uzņēmumu gada pārskatiem, kuri tos iesnieguši no 2008. līdz 2012. gadam. “Gada pārskata iesniedzēju vidū pārsvarā ir mazās un vidējās kompānijas, kas šīs grupas iegūto Latvijas uzņēmēja portretu padara par ļoti reprezentablu, kā arī ataino šo pašu uzņēmumu pēdējo piecu gadu tendences,” skaidro SIA Lursoft pārstāvis Ainars Brūvelis.

Lursoft pētījums par iesniegtajiem gada pārskatiem parāda vairākas interesantas tendences. “Neto apgrozījums 2012. gadā salīdzinājumā ar 2011. gadu ir pieaudzis tikai par 4,2%, tomēr tas vēl joprojām nav sasniedzis pirmskrīzes apjomu, turklāt pieauguma tempi gadā samazinās,” secina A. Brūvelis. Viņš savu sacīto pamato ar to, ka šo pašu uzņēmumu kopējais neto apgrozījums joprojām pērn bija par 13% mazāks nekā 2008. gadā.

Lasīt visu rakstu: http://news.lv/Dienas_Bizness/2013/05/27/Pern-speja-nopelnit-vairak-neka-pirms-krizes-2008-gada

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.