Lursoft news

Ir noslēgusies studentu komandu atlase dalībai Global Management Challenge

2013. gada 4. janvāris

Ar uzņēmuma REM PRO atbalstu šogad sacensībās savu dalību varēja pieteikt arī studenti. Kopumā pieteicās 29 studenti, izrādot savu iniciatīvu un interesi piedalīties un izmēģināt savus spēkus biznesa vadības un stratēģijas izstrādes sacensības – Global Management Challenge.

Studentu komandu atlase notika spēles gaisotnē. Studentu komandas iejutās uzņēmumu vadības lomā, mēģinot īsā un ierobežotā laika posmā, izmantojot nelielu informāciju, pieņemt pamatotu stratēģisku lēmumu par uzņēmuma tālāko attīstību.

GMC

Uzņēmuma REM PRO personāldaļas vadītāja Inguna Plāte: ”Liels prieks par studentu atsaucību, aktivitāti un drosmi. Ir patīkami zināt, ka ir tik uzņēmīgi un darboties griboši jaunieši, kas nākotnē veidos Latvijas uzņēmējdarbības vidi.”

Uzņēmumu komandas 3 līdz 5 cilvēku sastāvā savu dalību sacensībām vēl var pieteikt līdz 2013.gada 4.janvārim, reģistrējoties sacensību mājas lapā www.strategija.lv. Lursoft klientiem īpašs piedāvājums – 20% atlaide dalības maksai.

Uzņēmums REM PRO ir daudznozaru holdings Baltijā un Baltkrievijā, kurš darbojas arhitektūras, projektēšanas, celtniecības, nekustamā īpašuma, kabeļtelevīzijas un citās jomās.

Latvijā sacensības organizē SIA O.D.A. (Organization Development Academy) – personāla un organizāciju attīstības konsultāciju uzņēmums – sadarbībā ar Lursoft, GatewayBaltic, portāliem IR.lv un Apollo.lv, WorkingDay Latvia, LETA, Birojnīca.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*