Lursoft news

Aicina uz konferenci “Labāks regulējums efektīvai pārvaldībai un partnerībai”

2012. gada 31. oktobris

Aicinām Jūs piedalīties Latvijas Darba devēju konfederācijas, Valsts kancelejas un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas kopīgi organizētajā ikgadējā konferencē “Labāks regulējums efektīvai pārvaldībai un partnerībai”, kas notiks šā gada 8.-9.novembrī, Radisson Blu Hotel Latvija, Rīgā.

Pirmajā dienā aicinām visus interesentus, kuriem aktuāli labas pārvaldības jautājumi un interesē t.sk. Lietuvas un Igaunijas pieredze. Pirmajā dienā tiks izvērsta plaša publiskā sektora kapitālsabiedrību pārvaldības diskusija ar ārvalstu ekspertu dalību (no OECD). Otrajā dienā aicinām Jūs piedalīties Efektīvas pārvaldības gada balvas pasniegšanā, kā arī iepazīties ar jaunāko informāciju par publiskā sektora pakalpojumu efektivitātes jautājumiem. Otrajā dienā pieredzē dalīsies arī Latvijas Mobilais Telefons par klientu orientētas pieejas nodrošināšanu privātajā sektorā un tiks diskutēts par publisko pakalpojumu sistēmas izveidošanu un mijiedarbību starp valsts un pašvaldību sniegtajiem pakalpojumiem.

Priecāsimies saņemt apstiprinājumu par Jūsu dalību konferencē līdz 2012. gada 5. novembrim, sūtot uz registration@ideahouse.lv , zvanot 26824428 vai reģistrējoties elektroniski http://ideahouse.lv/reg-forma.html

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*