Lursoft news

News.lv bibliotēku papildina laikraksts “Kurzemes Vārds”

2012. gada 1. augusts

01.08.2012.

Kopš deviņdesmito gadu beigām Lursoft sāka veidot laikrakstu bibliotēku, kas kļuvusi par plašu laikrakstu krājumu internetā – News.lv. Tagad Lursoft laikrakstu bibliotēkā pieejams arī viens no apjomīgākajiem reģionālajiem laikrakstiem – “Kurzemes Vārds”.

Laikraksts “Kurzemes Vārds” ir dibināts 1918.gada 27.novembrī Liepājā. Sākotnēji laikrakstā tika publicēta informācija par aktuālajiem notikumiem pilsētas dzīvē, bet pamazām tas izauga par apjomīgāko Kurzemes laikrakstu un tagad no “Kurzemes Vārda” iespējams uzzināt arī par aktuālo tuvākajos Liepājas novados. Laikraksts iznāk sešas dienas nedēļā no pirmdienas līdz sestdienai. “Kurzemes Vārds” ir viens no lasītākajiem reģionālajiem laikrakstiem Latvijā, uzrunājot aptuveni 70 tūkstošus plašu auditoriju.

“Kurzemes Vārds” papildina plašo News.lv laikrakstu piedāvājumu. Lursoft laikrakstu bibliotēkā ir piekļuve vairāk kā 70 Latvijas centrālo un vietējo periodisko izdevumu publikācijām, aktuālajām ziņām un rakstu apkopojumiem. News.lv arhīvā glabājas pat tādi izdevumi, kas datēti ar 1994.gadu. Portāls sniedz iespēju ārti un ērti uzzināt par aktuālajiem notikumiem Latvijā un pasaulē. News.lv piedāvā kvalitatīvi izstrādātas meklēšanas iespējas, kas ļauj orientēties plašājā informācijas klāstā un viegli atrast nepieciešamos rakstus.

News.lv nodrošina pieeju ne tikai aktuālo un arhīva rakstu krājumam, bet piedāvā izmantot arī publicitātes indeksus, laikraksta aģentu un pasākuma kalendāru. Laikraksta aģents ļauj vienmer būt informētam, ko par izvēlēto tēmu raksta plašsaziņas līdzekļos. Publicitātes indekss sniedz iespēju sekot līdzi personu, uzņēmumu, valsts iestāžu, nevalstisko organizāciju publicitātei un tās izmaiņām, kā arī analizēt izmaiņu cēloņus.

Papildus informācija:

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.