Lursoft news

Par PSI Alliance valdes priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts Lursoft pārstāvis

2012. gada 14. jūnijs

Pagājušajā nedēļā, 5.jūnijā, Eiropas Parlamentā norisinājās PSI Alliance (Valsts sektora informācijas atkalizmantotāju asociācija) rīkotā konference.

Konferencē piedalījās uzņēmēji, Eiropas Parlamenta politiķi, ierēdņi, pašvaldību un akadēmisko aprindu pārstāvji, un tās mērķis bija pārrunāt nākotnes perspektīvas un attīstības tendences, kas skar informācijas atkalizmantošanas jomu.

Konferences laikā norisinājās arī PSI Alliance valdes sēde, kuras ietvaros tika ievēlēts valdes priekšsēdētājs un viņa vietnieki. Par valdes priekšsēdētāju iecelts Compass-Verlag Gruppe pārstāvis Nikolaus Futter, bet par valdes priekšsēdētāja vietniekiem – ASEDIE – Asociación Multisectorial de la Información pārstāve Olga Quirós, Intelligent Addressing direktors Michael Nicholson un Lursoft Informācijas nodaļas vadītājs Ģirts Ķēbers.

PSI Alliance izveidota ar mērķi veicināt valsts sektora informācijas atkalizmantošanu, saglabājot godīgu komercdarbības vidi. Organizācijas biedri ir privātā sektora uzņēmumi un to apvienības, tostarp TomTom, Google, Bisnode, ERES NETconsulting-Immobilien.NET, Landmark Information Group, The Locus Association, X-press Legal Services, Lursoft un citi uzņēmumi.

Papildus informācija:

PSI Alliance mājas lapa: http://psialliance.eu/

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*