Lursoft news

Maijā Latvijas Pašvaldību savienības publicitāte palielinājusies par 85%

2012. gada 14. jūnijs

Maijā Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) publicitātes indekss, salīdzinot ar aprīli, pieaudzis par 85%, liecina News.lv apkopotie dati. Pēdējo divpadsmit mēnešu laika posmā augstāka publicitāte LPS bijusi tikai pagājušā gada novembrī, kad savienības vārds izskanējis 161 rakstā.

Latvijas Pašvaldību savienības publicitāte

Maijā ievērojamais publicitātes pieaugums izskaidrojams ar LPS kongresu, kura laikā tikās pašvaldību pārstāvji, lai pārrunātu aktuālos jautājumus. Kā ziņo ziņu aģentūra BNS, savienība prasa kompensēt iedzīvotāju ienākuma nodokļa samazinājumu un atcelt ierobežojumus veikt uzņēmējdarbību. Atbildot uz LPS ierosinājumu, valdība paziņojusi, ka par iespējām kompensēt pašvaldībām IIN samazinājumu, tiks lemts, gatavojot nākamā gada budžetu.

Pagājušajā mēnesī plašsaziņas līdzekļos arī izskanēja ziņa par to, ka Krāslavas novads izstājies no LPS. Kā skaidro LPS priekšsēdētājs Andris Jaunsleinis, Krāslavas novada izstāšanās ir izmisīgs mēģinājums pievērst uzmanību pierobežu pašvaldībām.

Kopumā pēdējos divpadsmit mēnešos LPS laikrakstos un ziņu aģentūras BNS ziņās pieminēta 1 368 reizes.

Papildus informācija:

Latvijas Pašvaldību savienības publicitāte: http://news.lv/publicity/Latvijas-Pasvaldibu-savieniba

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.