Lursoft news

Aicinām uz Baltijas vadītāju nometni 2012

2012. gada 7. maijs

Šomēnes laika posmā no 22. – 24.maijam norisināsies Baltijas vadītāju nometne – Baltic Leaders Camp 2012 “Organizācijas vadība strauju pārmaiņu apstākļos” (Leading Organizational Change during Turbulent Times).

Ja jūsu uzņēmums vēlas būt Baltijas līderu vidū, piedāvājam nometni – trīs ar radošu programmu piesātinātas dienas vienā no Latvijas skaistākajām vietām. Pirmo reizi Latvijā viesosies pasaulē atzīta autoritāte organizāciju stratēģiskās vadības jautājumos, pārmaiņu vadības praktiķis un ļoti iedvesmojoša personība – profesors , doktors JB Kasardžans (JBKassarjian) (ASV, Šveice).

Unikāla iespēja apgūt visjaunākās atziņas, piemērot pasaules pieredzi savam uzņēmumam, veidot biznesa kontaktus un iegūt sadarbības partnerus Baltijā.

50 Baltijas valstu augstākā un vidējā līmeņa vadītāji nometnē Baltic Leaders Camp piedalīsies teorētiskajās un praktiskajās nodarbībās un biznesa simulācijās. Treniņu procesā tiks izmantoti gan vingrinājumi, gan komandas darbs, gan situāciju analīze, izvēloties piemērus no veiksmīgiem projektiem pasaulē.

Pasākuma patrons JB Kasardžans vadījis līderu mācības dažādās pasaules valstīs. Pēc viņa treniņiem būtiski mainās cilvēka uztvere, vadītāji sāk saredzēt jaunas iespējas un darbojas daudz veiksmīgāk. Vadītāji pēc JB Kasardžana lekcijām atzīst, ka ir guvuši iedvesmu, darbojas daudz efektīvāk, un galvenais – ir droši un sagatavoti nākotnē gaidāmajām pārmaiņām.

Nometne Baltic Leaders Camp notiek ļoti skaistā un klusā vietā ap 40 km no Rīgas Suntažu virzienā, atpūtas kompleksā „Turbas” (www.turbas.lv), kas ļaus aizbēgt no darba rutīnas un pilnībā koncentrēties mācībām. Taču, lai reizē izbaudītu dabu un lietderīgi atpūstos, paredzēti arī izklaides pasākumi, sporta aktivitātes, interesentiem ieskats Cigun meditācijā, pirts, komandas spēles u.c.

Nepalaidiet garām šo iespēju un piesakieties!

Nodarbības notiks angļu valodā.

Papildus informācija:

Informācija par programmu un dalības nosacījumiem

Reģistrēšanās nometnei

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.