Lursoft news

News.lv tagad pieejamas arī Iepirkumu uzraudzības biroja publikācijas

2012. gada 27. marts

Papildinot laikrakstu bibliotēkā News.lv pieejamo izdevumu klāstu, tagad portālā pieejamas arī Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) publikācijas.

Izmantojot News.lv, varat vienkopus iepazīties ar IUB publicētajiem sludinājumiem, konkursu rezultātiem un grozījumiem, savukārt, piesakoties aģentam, visu aktuālāko informāciju uzzināsiet pirmie savā e-pastā.

Izmantojot News.lv Laikrakstu aģentu, Jūs varat veikt bezmaksas IUB publikāciju monitoringu. Jums tikai jāizveido aģenta kartiņa, kurā norādat intresējošo atslēgvārdu un publikāciju avotu, savukārt aģents, tiklīdz būs publicēts raksts, kurā iekļauts norādītais vārds, uz Jūsu e-pastu nosūtīs paziņojumu. Ar aģenta palīdzību vienmēr būsiet pirmie, kuri uzzinās par aktuālajiem konkursiem un to rezultātiem.

Aģents ir lielisks palīgs ikdienas darbos, jo ļauj ieekonomēt laiku, ko Jūs citkārt patērētu, lai izskatītu visas IUB publikācijas.

Patlaban News.lv pieejami vairāk nekā 60 dažādi izdevumi, tai skaitā gan centrālie un reģionālie laikraksti, gan ziņu aģentūras BNS publikācijas.

Papildu informācija:

Iepirkumu uzraudzības biroja publikācijas: http://news.lv/IUB/2012/03/27

News.lv Laikrakstu aģents: http://news.lv/agent/cards

News.lv Bibliotēka: http://news.lv/library

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*