Lursoft news

Visa informācija par fiziskajām personām tagad pieejama vienuviet

2012. gada 5. marts

Sākot ar šā gada martu Lursoft klientu ērtībām piedāvā jaunu, vēl nebijušu pakalpojumu – Personas.

Jaunais pakalpojums ļauj ikvienam ieekonomēt savu laiku, nodrošinot iespēju vienuviet uzzināt informāciju par interesējošajām personām no vairākiem reģistriem un informācijas sistēmām. Ērtībai personas datu bāzē varat meklēt gan pēc vārda un uzvārda, gan personas koda vai adreses.

Personu datu bāzē ir apkopota informācija gan no Komercreģistra, gan Uzņēmumu reģistra, Maksātnespējas un Komercķīlu reģistra datu bāzēm.

Papildus tiek piedāvāta iespēja arī iegūt informāciju par personas:

  • reģistrētajām prokūrām;
  • laulāto mantisko attiecību līgumiem;
  • piederošo traktortehniku;
  • paraksta paraugiem;
  • piederošajiem ganāmpulkiem;
  • saistītajiem uzņēmumiem;
  • publikācijām presē.

Ja līdz šim, lai pārbaudītu informāciju par personām, Jums bija nepieciešams izmantot vairākus resursus un datu bāzes, tad jaunais pakalpojums nodrošina, ka visa nepieciešamā informācija pieejama vienuviet, kas ļauj ieekonomēt gan savu laiku, gan resursus.

Izmantojot Personu datu bāzi, turpmāk varēsiet daudz ērtāk iepazīties ar fizisko personu līdzšinējo darbību un izvērtēt potenciālos riskus, kas varētu rasties, ar tām sadarbojoties.

Papildu informāciju:

Fizisko personu datu bāze: http://www.lursoft.lv/personas

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.