Lursoft news

Portālā News.lv tagad pieejams arī laikraksts Siguldas Elpa

2012. gada 23. februāris

Paplašinot Lursoft laikrakstu bibliotēkā News.lv pieejamo izdevumu klāstu, sākot ar š.g. 23.februāri interesentiem piedāvājam portālā News.lv lasīt arī laikraksta „Siguldas Elpa” jaunākos un arhīva rakstus. Siguldas Elpa

„Siguldas Elpa” ir Vidzemes reģionālais laikraksts, kurš tiek izdots reizi nedēļā – ceturtdienās. Avīzē lasāma informācija par svarīgākajiem notikumiem kultūras, sadzīves, izglītības, politikas jomās Siguldā un tās tuvējā apkārtnē – Līgatnē, Inčukalnā, Māpilī, Sējā un Krimuldā.

News.lv ir apjomīgs laikrakstu, portālu un ziņu aģentūras BNS publikāciju krājums internetā, kas ik dienas tiek papildināts ar vairāk nekā tūkstots jauniem rakstiem. Patlaban News.lv pieejami 68 centrālie un reģionālie preses izdevumi.

News.lv piedāvā lasīt gan jaunākās publikācijas, gan izmantot apjomīgo rakstu arhīvu, kurā varat meklēt sev interesējošās publikācijas vairāk nekā 4,6 miljonu lielā ziņu arhīvā, kurā tiek apkopoti izdevumi jau kopš 1993.gada. Papildus rakstu arhīvam, News.lv piedāvā izmantot publicitātes indeksus, laikrakstu aģentu un pasākumu kalendāru.

Papildu informācija:

News.lv: http://www.news.lv

News.lv pieejamo izdevumu saraksts: http://news.lv/library

Laikraksts Siguldas Elpa: http://www.news.lv/Siguldas-Elpa

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*