Lursoft news

Vēl atlikusi vien nedēļa, lai pieteiktos kampaņai “Uzslavē labu servisu 2012”

2012. gada 9. februāris

Lursoft aicina uzņēmumus pieteikties kampaņai “Uzslavē labu servisu!”, kurai jau šobrīd pieteikušies uzņēmumi no visas Latvijas ar vairāk kā 900 klientu apkalpošanas vietām visā Latvijā, pārstāvot dažādas nozares.

„Šogad kampaņā piedalās ne tikai pagājušā gada uzņēmumi, bet lielu interesi izrāda uzņēmumi un iestādes, kas vēlas piedalīties pirmo reizi, jo apzinās, ka klientu apkalpošana nenoliedzami ir viens no galvenajiem faktoriem uzņēmumu konkurētspējā. Dalība kampaņā ir lielisks veids, kā saņemt atgriezenisko saiti no sava klienta un motivēt darbiniekus nenogurt un, saņemot pozitīvās atsauksmes, gūt jaunu enerģiju darbam!” uzsver Labsserviss.lv projekta vadītāja Unda Krieviņa.

Kampaņā var iesaistīties jebkurš uzņēmums, kas sniedz pakalpojumu privātā sektorā vai B2B, kā arī aicinām iesaistīties jebkuru valsts un pašvaldību iestādei! Pieteikšanās notiek līdz 15.februārim, nosūtot pieteikuma anketu, ko var atrast mājas lapā www.labsserviss.lv.

Sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) arī šogad norisināsies nozīmīga kampaņas sadaļa – tiks meklētas sabiedrībai un uzņēmumiem draudzīgākās valsts iestādes, aktualizējot klientu servisa jautājumu tieši valsts iestādēs un organizācijās. Šogad sadarbībā ar Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju (LIKTA) papildināts nomināciju klāsts un tiks nominēta „Sabiedrībai un uzņēmumiem draudzīgākā valsts un pašvaldību iestāde e-pakalpojumos”.

Vairāk par kampaņu, tās norisi, dalības nosacījumiem, atribūtiku meklējiet kampaņas mājas lapā sadaļā Kampaņa Uzslavē labu servisu!

Ar kampaņas dalībnieku sarakstu varat iepazīties: http://www.labsserviss.lv/index.php?id=13580

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*